Visi komentarai
2012 07 23, 2012-07-23 19:30

Zmones emigruoja, nes Lietuvoje brangus pragyvenimo lygis, o algos neatitinka realybes, svietimo sistema prasta, socialiniu garantiju nera, didelis nedarbo lygis, darbdaviu poziuris i darbuotoja prastas, busto kainos kosmines, be paskolos jaunoms seimoms neimanoma isigyti busto, visa gyvenima paskolos nesinori moketi, nes nezinai kaip bus ateityje. Emigruoja ne tik bedarbiai, studentai, asmenys be issilavinimo, be profesijos ar prastas pajamas uzdirbantys asmenys, emigruoja tokie kaip ir mes, kurie, kad ir skustis negali pajamomis, taciau uz tas pajamas busto isigyti neimanoma, vaiku gimdyti noro nera del prastu socialiniu garantiju, atsibo matyti kaip Lietuvoje niekas negereja, o tik blogeja. Lietuviai nori gyventi ir dziaugtis gyvenimu, sudaryti geresnes salygams busimiems vaikams, nebuti priklausomi nuo paskolu mokejimu. Nieko nenorejau uzgauti ar izeisti issakydama savo nuomone, cia tik mano nuomone. Linkiu visiems nesedeti ir nedejuoti ranku sudejus, o priimti sprendima ir veikti, nes niekas kitas to uz mus nepadarys. Bukime nuolankesni vieni kitiems, nebukime pagiezingi, pikti!!!!!Bukime laimingi!!!!

gggg, 2012-01-15 18:46

Žmonės kurie galvoja apie savo ateitį ir turi galvoj košės iš Lietuvos bėga, nes mažiausios pencijos visoj ES, 90% lietuvių ir dirba už minimumą. Svikatos apsauga šlubuoja. Ir tikriausiai tik lietujoj žmonės labiau pasitiki orų prognozėm nei polikikais. Tai ar reikia daugiau ką sakyti jei norit galit likt ir vegetuot už ubagiškas pencijas.

Antras, 2012-01-15 17:43

Nepritariu. Yra zmones, kurie nenori ir nesugebetu sedeti ofise 8-17, bet turi noro ir sugebejimu sukurti darbo vietas kitiems. Yra zmones, kurie nenori savo verslo kurimo galvasopio, bet puikiai atlieka pavestus darbus. Pastaruju yra dauguma ir jiems pasakyti "pats kaltas, kad nekuri verslo" yra mazu maziausiai nesazininga. Tad naturalu, kad jie Lietuvoj nesijaucia reikalingi ir parduoda savo darbo laika uzsienyje. Beje, ar atsirastu Lietuvoje dirbantis smulkusis verslininkas, kuris galetu prisipazinti, jog jauciasi Lietuvoj reikalingas? Kad valdzia ne tik netrukdo kurti ir vystyti verslo, bet ir tai padeda?

Pirmas, 2012-01-15 14:14

Tol kol žmonės, gyvenantys čia ir emigruojantys iš čia supras, kad ne valstybės valdžia, o privatus sektorius, kitaip tariant patys žmonės, turi kuti verslus ir tokiu būdu darbo vietas, tol emigracija nemažės. Daugumai žmonių, bėgantiems iš LR, čia neužtenka chaliavos, t.y. socializmo. Todėl jie bėga ten, kur jo yra daugiau. Kol kas labai mažai pavyzdžių girdėjau apie tuos, kurie išvyko gyventi į daugiau kapitalistines šalis, kur pačiam reikia viską susikurti. Štai tokius žmones prarasti LR yra labai nenaudinga.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*