Visi komentarai
Petrute, 2011-12-31 12:07

Džiaugiamės Didžiasalio bendruomenės pirmininko A. Tkačenko iniciatyva ir gyventojų neabejingumu padėti gerinti Didžiasalio įvaizdį. Gaila, kad mūsų vietinė valdžia tuo visai nesirūpina ir jai nesvarbu, kad Didžiasalis pramintas "zombių" miesteliu.

Anna, 2011-12-16 17:07

Visą laiką paprasčiausia yra visą kaltę suversti kitiems ir dangstyti savo neveiklumą bei abejingumą po biurokratijos kauke. Lengviau yra apsimesti esą kelią pastoja tam tikri formalumai, užuot parėmus iniciatyvos besiimančius piliečius. O vis dėl to užimant seniūno pareigas nereikia apsiriboti vien sąžiningu darbo atlikimu, reikėtų atkreipti dėmesį ir į dar vieną labai svarbią seniūnui priklausančią funkciją - dalyvauti rengiant ir įgyvendinant kaimo plėtros programas, ko Didžiasalio atveju ir su žiburiu nerasi.

Marytė, 2011-12-16 11:29

Ignalinos r. valdžia gerai įsitvirtino savo kėdėse jau nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atstatymo pradžios. Dižiasalio seniūnė yra apdovanota už sąžiningą darbą, nes toje kėdėje sėdi taip pat nuo pat pradžios. Per minėtą laikotarpį valdininkai sėdintys savo kėdėse labai mėgsta kaltinti gyventojus , bet neesu girdėjusi, kad kalbėtų apie savo sąžinę, už kurią duodami apdovanojimai.Paprastų žmonių galimybės Didžiasalyje yra labai menkos, todėl belieka tik apgailestauti ir liudyti tikrovę.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*