Visi komentarai
Lauris, 2012-05-11 11:14

Kiek daug genialiu komentatoriu turim :D visas gyvenamas planetas zino... gali ta gyvybe betkurioj vietoj buti, kosmose, planetose... taigi cia tik chemine reakcija, tik enbutinai, ta gyvybe tokia, kokia mes iprate matyti ;] gi ir is sunkiu metalu karstose planetose gali susijungti sudetingos chemines grandines. arba saltose i labai lengvu medziagu, kurios vis dar neuzsalusios tik, akd jos neturetu galimybes kitur egzistuoti, o ir visa psauli suprastu kitaip, nei mes :D

lyg tai į žemę, 2012-04-20 15:22

gyvybė ne iš kosmoso atėjo...ir toliau atlekia kometoms,asteroidams krintant,tad kur čia stebuklas?

Saulius, 2012-04-19 20:40

Hm, keista kad tiek svaidymosi žodžiais... net Marso normaliai neištyrė, o ką kalbėti apie Jupiterį ar Saturną? Venerai tereikia bakterijų kurios valgo CO2, tačiau... O jei kas yra ar galėtų būti - tai žmogus ir ten pridirbtų blogybių! Pagal šv. Raštą gyvybė tik Žemėje... O Marso grunte tų visų bakterijų galėjo patekti ir iš Žemės, juk net akmenyse gyvena bakterijos, o gal ir metale ar kur kitur... P.S. kosmosas žavi grožiu ir paslaptimis - gal tiesiog paimkite teleskopą ir stebėkite dangų, na jei tingi ar negali - yra daug literatūros. Tai labai labai nuostabus dalykas!!!

Marijus, 2012-04-19 18:56

Kita vertus, tie, kas supranta, apie ką rašoma straipsnyje, faktus aptaria savo lygio aplinkoje, o čia - dažniausiai neraštingi tamsūs žmogeliukai plyšauja.

Dainius, 2012-04-17 22:02

Tradicičkai, kaip ir bet kuriame kitame straipsnyje (nesvarbu kokia tematika), komentatoriai nukrypo nuo temos. Užuot, pakomentavę straipsnyje išdėstytus faktus, vienas kitą ima vadinti debylais ar kitaip įžeidinėti vienas kitą. Manau, žmonės turėtų būti tolerantiškesni vienas kito atžvilgiu ir gerbti kitas nuomones.

pump, 2012-04-16 23:52

isvis kol nepatikrins, tai yra kol nenusileis ir savo akim neapsizvalgys, nepadarys simtus tyrimu, niekas negali teigti, kad ten gyvybei neimanoma egzistuot. Nesvarbu kad ir kokia ten butu temperatura, trauka, radiacijos kiekis ar kitas panasus s. Mes galvojam, kad gyvybe gali buti tik tokia kokia yra pas mus. NE VELNIO! Toke gyvybe kokia yra pas mus padare zemes trauka, temperatura ir t.t. Gal kitoj planetoj gyvybe yra prisitaikius prie tam tikru salygu, o gal isvis joje yra kitokia gyvybes forma nei zemeje (kardinaliai kitokia). Nesakau, kad daleiskim Veneroj yra apciuopema gyvybe, mikroorganizmu tikrai imanoma. Bet cia tik mano nuomone. 2012-04-15 23:29 tas komentatorius tai didziausias specialistas :D pats matyt ryzas ar smurta patyres tai nori issilieti, parodyti savo zinias:D juokdarys...

To Ne tavo reikalas, 2012-04-16 18:00

Zinai tu atrodai kaip lochas :DD , Neptune vanduo ??? is kur ??? Taip, gal susales yra, bet neptune yra maziau nei - 200 laipsniu salcio ir ten net azotas yra susales, Neptunas yra visiskas ledo pasaulis. Venera?? Veneros temperatura yra ~ 400 laipsniu karscio, atmosfera vien is CO2 , labai didele planetos trauka, taigi ten taip pat neimanoma gyvybe.

to vaida, 2012-04-16 12:21

vaida, siulau tau atsitraukt nuo sventrasciu ir papust zoles. isminte gal ir netapsi, bent bent jau atsipalaiduosi :)

to vaida, 2012-04-16 12:21

vaida, siulau tau atsitraukt nuo sventrasciu ir papust zoles. isminte gal ir netapsi, bent bent jau atsipalaiduosi :)

Važiuoju, 2012-04-16 08:43

Važiuoju rytoj į marsa medziot. Pranesiu kaip sekesi :))

Ne tavo reikalas, 2012-04-15 23:29

Vaida tu gal debile ar ka?Tokia ryza kvaisa esi negaliu tiesiog!Kai susinervinau eik i mokykla ir mokykis is naujo jauciu isvis jos net nesi baigusi kadangi as mokiausi gerai tai iki siol net prismenu kaip mums gamtos knygoj buvo aprasytos planetos niekur ner gyvybes! kvaisa tu!Nei neptune ir isvis net neimanoma, kad ten butu nes joje nera zemes tik pilna vandens bet ir tai nuodingas paskiau venera irgi nera nes ten milziniska ugnis dega kurios temperatura kazkur apie 5000 Celsijaus ir taip toliau planetas kitas tikiuosi zinai, bet tera gyvybe tik dviejose planetose tai :Zeme ir Marsas.Marsas galima sakyt yra kaip antroji Zeme,jeigu musu planetai butu pasaulio pabaiga mes privaletume gyventi Marse.

vaida, 2012-04-15 16:31

sventrascius paskaitykit, kvailiai! gyvybe yra kiekvienoj planetoj!! dideliu cia mokslininku reikia but!

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*