Visi komentarai
Antanas, 2012-12-10 14:25

Tokiems, kaip Marabu pergyventi dėl ateities, dėl kainų kilimo, deguonies mažėjimo tikrai nereikėtų – jums labai greitai bus pasaulio pabaiga, tad tas išsvajotasis „krachas“ vistiek jums garantuotas.

llll, 2012-04-21 18:14

deguonis yra yra atsinaujantis saltinis tai perdauk nenusipezek kad nebus kuo kvepuoti :D naftos kompanijos padaro daugiau zalos gamtai ja uztersdamos, plius vistiek naftos produktais varomos masinos ismeta co2 i ora.....taip kad bus viskas kaip buvo tik nereiks naudoti naftos !!!!! nuostolis bus tik nafta isgaunancioms salims nes nafta taps nereikalinga :D dabar tos dykaduoniu salys tokios kaip rusija ar iranas ar daug dar kitu vartosi vakarieciu piniguose ir dar kariauna uz tuos pinigus, taip kad nereikia nusipezeti jeigu neismanai paprastu dalyku!!!!

Marabu, 2012-04-21 15:01

Sunaudos oro deguonį, atmosferoje padidės CO2 koncentracija ir nebebus kuo kvėpuoti. Įves kiekvienam žmogui mokestį už kvėpavimą, nes padidės oro paklausa, o kai didėja paklausa, tuoj pat kyla kainos. Šį mokestį pasiims naftos kompanijos, nes jos neteks pajamų...O tau žmogeli, visvien krachas.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*