Visi komentarai
Julius, 2012-10-26 17:10

Pirmas pašnekovas teisingai kalba, pačiam teko priiminėt į darbą žmones, tai daug tikrai atvejų, kai nenugirsta pavadinimų, bet antrą kartą nepaklausia, o po to atėję visiškai nesupranta, kokia įmonė ir kuo verčiasi. Taip pat dėl klausimų. Būna iš profesinės pusės paklausi, gal klausimo iš karto nesuvokia, bet vis tiek bando atsakyti ir kalba visiškai ne į temą. Teisingi pastebėjimai. Klausti nėra blogai, tai tik rodo, jog žmogus rimtai žiūri. Reikia bendrauti, jei neaišku - klausi. Kaip ir kiekviename pokalbyje, taip ir darbo.

Janina, 2012-10-26 10:38

Aišku,kad einant į pokalbį ,būtina nusiprausti ir yra būtina pasisveikinti.. Yra tam tikros taisyklės ir punktai,pagal kuriuos darbdavys renkasi darbuotoją. Gali būti ir tokių atvejų,kai darbdavys gali išspręsti mūsų akiai sunkiausias problemas. Kiek gali atsirasti darbdavių pvz išspręsti mano nestandartinės šeimos problemas ir suteikti pagalbą - globoju 3 vaikus iki 10m. a. ir ieškau darbo 4 - 6 val. darbo dienai, nes vienas iš vaikų neįgalus, po širdies operacijos. Darbo birža šio klausimo neišsprendžia ,o gal ir nesupranta, nenori matyti,suprasti. Taigi , kiek atsirastų didingų širdimi darbdavių ,kurie galėtų suprasti. Nors aš globoju vaikus,esu toks pat žmogus,kaip ir visi- man reikalingas darbo stažas,socialinės garantijos,minimalios pajamos pragyvenimui. Ar gali atsirasti nors vienas GELBĖTOJAS ?

Ji, 2012-10-25 20:24

Neblogas straipsnis. Komunikuoti..komunikacija...juk tai svetimzodis! Turime normalu gera zodi BENDRAUTI, tai ko griebiames tu tarptautiniu zodeliu? Kad straipsnis svaresnis atrodytu?

buves kandidatas, 2012-10-25 08:55

Geras straipsnis,bet tiems atrankos specialistams irgi gerai butiu dar pasimokyti... Klausimas apie atlyginima,pas musu lietuviu darbdavius atrodo taip - jeigu pasiprasys pinigu ir itilps i numatytas normas,tada jis bus tinkamas kandidatas.Ir dar jeigu jo norima suma bus mazesne negu numatyta,tada dar iseis pataupyti. Bet jeigu numatyta maziau pinigu,o kandidatas noretu uzdirbti daugiau,nes ekonomine situacija Lietuvoje zmogu vercia mastyti racionaliai,taip pat kaip kandidatas jis be priekaistu - tada darbdaviui esi netinkamas !!!Tampi issisokeliu ! Kitas pastebejimas - kiek atrankos specialistu pasibaigus atrankai informuoja kandidatus apie netinkamuma ! Visa tai sakau,nes pakeiciau darboviete pries 1 menesi,o ankstesneje dirbau vadovaujama darba ir priiminejau pats darbuotojus. Atlyginimo atzvilgiu tekdavo savininko nurodymus vykdyti :-(

:), 2012-10-24 21:35

Straipsnis tikrai geras, niekur neskaičiusi, visad būtent taip elgdavausi, ir niekada neturėjau bėdų dėl bedarbystės (net tada kai dar neturėjau rimto išsilavinimo). Dabar aišku, kodėl Lietuvoje tiek bedarbių komentuotojų :D

to LV, 2012-10-24 16:18

Nemanau, kad supratai kas norima čia pasakyti :) ir aplamai čia net nesiūloma iškalti kažkokių tai frazių ir pan. Frazes atkartoti gali ir papūgos, ką sėkmingai mokina mūsų švietimo sistema, kaip iškalti žinias ir jas atkartoti. Mąstantis žmogus nekartos jokių frazių, jis pasiims tai ko reikia jam ir panaudos sau gyvenime kada jam reikės.

to Lina, 2012-10-24 16:15

Niekas čia ir nesiūlo vaizduoti kitu nei esi :) tiesiog mokėti save parduoti ir tiek ;) deja bet ta reikia taip pat mokėti ir galiu tą tik patvirtinti iš praktikos :)

Jolanta, 2012-10-24 11:23

prajuokino atrankos specialistų "patarimai" ieškantiems darbo, ypač pasiskambinimas ir pasiteiravimas dėl CV gavimo :) gerbiamieji, pirmiausia patys pasidomėkit kokie pastaruoju metu įdedami skelbimai dėl darbo... dalis skelbimų su užslėptais įmonių pavadinimais, jokių kontaktinių duomenų, gyvenimo aprašymą žmogus gali nusiųsti tame portale nuspaudęs nuorodą ... į el. paštu siųstus užklausimus neatsakoma, o jei nurodytas tel.nr., tai iš to irgi mažai naudos, nes paskambinus ne ką susižinai, dažniausias atsakymas: informuosime atrinktus kandidatus :) dažniausiai taip ir lieki nieko nepešęs - nesulauki jokio skambučio, nors ir atitinki visus skelbime keliamus darbuotojui reikalavimus :)

Biški akanamistas, 2012-10-24 08:34

Klaida Nr. 1 - darbo paieška Lietuvoje...

lilija, 2012-10-23 19:46

kokios bukos mintys JUS NEBUVOT uzsienyje ir kalbat nesamones kvaila labai

LV, 2012-10-23 16:50

Pritariu Linai. Straipsnis - vertimas is uzsienio publikaciju. Tie, kurie nera labai geri komunikuotojai tinka daugeliui darbo vietu. Komunikuotojai reikalingi darbui su klientais, bet ir tie turetu suprasti, ka kalba, o ne kalbeti mintinai ismoktas frazes. Pastebejau, kad zmones, kurie galvoja, ka sako, dazniausiai neatrodo labai "gerai". Kai iskali standartines vadoveliu frazes, tai gali atrodyti labai rimtai. Na vienu zodziu, straipsnis visiska propaganda ir jokios informacijos. Personalo atrankos specialistai taip pat turetu stebeti gyvenima Lietuvoje ir del to, kad lietuviai nemoka gerai pliurti, atsivezti kinus ir kitus is rytu.

Bedarbis, 2012-10-23 15:35

O kiek darbdavių ar agentūrų patys atsako, kad cv gautas? Kamuolys jūsų rankose, bet 10 sekundžių skaičiuojate mums.

Lina, 2012-10-23 15:00

Pastebėjau, kad personalo atrankos specialistai tikriausiai per daug knygelių prisiskaitę ir per daug brangių "būrelių" lankę. Visiškus niekus paisto, bet svarbiausia rimtas veidas. Nei jūs skaitykite šitų "pievų", nei ką. Bandysit vaizduoti kažką kitą negu iš tikrųjų esat - tik pralošit.

heh, 2012-10-23 12:01

plia skaitau ir chujeju nuo tokių pastebėjimų... į klausimą ne taip atsakė - blogai, apie save pasakoja ne taip, kaip iš jo laukia - blogai... o po to, kai atsiranda, kai žmogus atitinka viską - blogai, nes per daug algos nori :))) nesibaigiantis jumoras tie mūsų atrankų specialistai. Beje, jau kiek kartų girdžiu 'pasiteiraut apie savo CV'. Jo jo, paskambini, ir išrėkia: jei siuntėt, tai gavom. Atvali, tipo :)

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*