Visi komentarai
aaa, 2013-10-19 00:20

Aiaiaiaiai kokievisi pikti ir nepatenkinti. Tikriausiai net nežinojot kad JAV fed YRA PRIVATUS BANKAS.. Kas penktas JAV gyventojas gauna kažkokią paramą - pašalpas ar maisto talonus. Nueik į shadowstats.com ir susirask unemployment. Jeigu anglų supranti mano žodžiu tikėti nebūtina patikrinkit patys.. Konstatuoju faktą vat ir viskas jokios isterijos ar asmeniškumų. O dėl Kinijos jiems palaikyti ekonomikai užteks savo rinkos jie kuria savo vidurinę klasę kuri ir vartos o perteklių vers į ES.

???, 2013-10-18 10:45

Ir kam gi JAV tiek įsiskolino? Kas tiek galėjo paskolinti?

to aaa, 2013-10-16 20:41

man atrodo tu cia juokiesi arba tokie kaip tu 3 klases baige rusai, nes jie niekada JAV ekonomikos neapvyks, o jei ta isiskolinima gali padengt auksu tai jie gali skolintis , kiek nori, paziurek kaip eiliniai rusai ir kaip amerikieciai gyvena, eiliniai ruskiai neturi ka est, rusijoje labai didele atskirtis tarp turtingu ir vargsu, ko nepasakyciau apie JAV, kur jei stengiesi gyvent galima

mariux, 2013-10-16 11:22

Ir kur tada savo prekes eksportuos Kinija? JAV didziausia Kinijos eksporto rinka. Koks tikslas parduoti JAV vertybinius popierius? O Rusija irgi beveik nemoki salis pasidomek pries rasinedamas nesamones.

Vilius, 2013-10-16 08:46

Ponas/ponia aaa, savo apmokėtais komentarais prašau neteršti šio respektabilaus naujienų portalo.

aaa, 2013-10-16 08:39

Kokios lubos Duokit taburetę ir žiūronus, ne peleskopą nes jav skolą dedant banknotus vieną ant kito išeina toks bokštas kad reikia skrist kosmosan kad pamatyt to "bokšto" viršų.. Ruskiai ir kinai atvirai JUOKIASI, JUOKIASI IŠ JAV. Rusai ir kinai jau laimėjo ir nereikėjo net kulkos iššauti. Užtenka Kinijai parduoti visus JAV vertybinius popierius ir viskas po savaitės JAV miestai degs nereiks ir tiek, nes kils masiniai neramumai kada VISI JAV BANKAI ŽLUGS..

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*