Visi komentarai
Atsakymas vardui, 2012-11-02 22:32

Atsakymas i " vardo" komentara : darbuotojui buvo sumoketa alga ir mokesciai, kad jis surastu ir pritrauktu klientus, kad jis atliktu savo darba. Kam darbuotojas eina dirbti pas darbdavi? Tegul is karto steigia savo imone, jeigu nenori dirbti !

vardas, 2012-10-22 17:34

Taigi is baimes, is dideles baimes del neuzdirbto lito-kito ijungtos tos visos apsaugos.Gerai,o ka daryti darbuotojui kuris nenuviliojo, o atvirksciai pritrauke klientus siai arba kitai imonei - irgi teistis?Bendrai linkiu siai kontorelei greiciau pasveikti.

Vytas, 2012-10-18 23:02

Del kainu mazinimo zinau viena - lietuviai konkuruodami megsta parsiduoti uz mazesne kaina, vietoj to, kad pasiulytu geresne paslauga ar geresni aptarnavimo lygi. Po kiek laiko visi verkia, kad NERA GERU KAINU rinkoje, visi nori is lietuvos nusipirkti viska pigiai. Del to, kad leidziames stumdomi... Paziurekit i Vokietija - kas, kad japoniski automobiliai "turbut geresni" uz vokiskus, bet vokieciai yra linke sumoketi kitam vokieciui piniga uz jo sukurta produkta, taip ji ivertindami. Turim is ko mokytis, ale nesimokom. Vien ko verti rinkimu rezultatai...

Lukas, 2012-10-18 12:26

Pritariu Evos ir Daivos nuomonei. Visų lengviausia yra kažką pasisavinti, "pavogti" ar nukopijuoti. Nesvarbu, iš kokios kompanijos ir kokios srities įmonės išeina, esmė ta, kad tą įmonę sėdėjo žmogeliai ir per kraują ir prakaitą pastatė, todėl pasisavinti tai yra tiesiog nežmogiška.

Daiva, 2012-10-18 05:39

Darbuotojai visko yra apmokami, kaip dirbti, kaip nedaryti klaidu, turi prieiga prie visos imones informacijos. O veliau iseina ir galvoja, kad jiems seksis? Taip ir reikia jiems. Ner ko kopijuoti verslu, zlugdyti kita versla. Nenorite dirbti pas darbdavi? Sugalvokite savo versla, pakelkite ji ant koju, susiraskite savo klientus ir bukite lamingi. Tuomet ir jums seksis. O cia nukopijuoja, nuvilioja ir dar raso, kokie mes vargseliai. Isteigus nauja imone, is karto neimanoma pasiekti Tokiu apyvartu, ir pelnu. Tai yra nesazininga. Todel taip daryti negalima, nes darbdaviai irgi zmones, ir dazniausiai dirba dvigubai, nei darbuotojai. Daugiau rizikuoja, sugalvoja visa versla "know how". Todel mano patarimas, nedarykite kitiems blogo, ir jums tikrai seksis gyvenime. Sekmes visiems, kuriant versla :)

kk, 2012-10-17 09:14

jau tik tegu nedūsauja tas UAB-ė Transekspedicija - teko dirbti mano giminaičiui šioje kontoroje su savo sunkvežimiu -tai vos minimumą gaudavo-atskaičius kuro sąnaudas - tai vargšas dienas skaičiavo ,kada sutartis pasibaigs,žiemą,o vykdavo į skandinavijos šalis-net šildymui kuro nedengė-o kiek kartų (dykai taisė stabdžius velkamom priekabom ir visokių kt. ale darbelių priklijuodavo-grynas kabinos budėtojas.... ir dar verkšlena tas darbdavys-tegu lenda bankrotan.

to Eva, 2012-10-17 09:06

Pritariu evos nuomonei.

eva, 2012-10-16 21:35

tokios locheles tikriausiai ekonomika studijave, perviliodamos klientus numusa kainas ir zlugdo aplamai visa versla, po keletos metu visi lakstys ir dirbs tik padengdami islaidas be jokio pelno, jeigu taip bus toliau - perviliojami klientai numusant kainas, gerai, kad dar istatymai kiek apgina darbdavius

na, 2012-10-16 08:11

Na kai skaitai nesitiki, kad visa tai tikrai gali buti panaudota pries tave...

maryte, 2012-10-15 21:29

Tiesiog reikia skaityti darbo sutartį prieš pasirašant. Ir aplamai, prieš pasirašant bet kokį dokumentą reikia SKAITYTI. Ir atminti, kad tam tikri dalykai gali būti ir kolektyvinėje sutartyje taip pat

pinigai, 2012-10-15 18:21

pinigėliai valdo pasaulį...

ta, 2012-10-14 20:14

taip išeina, kad darbuotojas tampa darbdavio įkaitu daugeliui metų į priekį. kažkas baisaus... Stiprybės buvusiems darbuotojams.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*