Visi komentarai
skrebutis, 2014-11-21 21:06

Viso pasaulio finansai yra finansinė piramidė. Kainos privalo kilti TAM KAD ŽMOGUS DIRBDAMAS DAUGIAU GAUTŲ MAŽIAU - TOKS CENTRINIŲ BANKŲ ŽAIDIMAS. Pagalvokit jei prasidėtų deflecija kainos krintant valstybių skolų palūknaų nebeišeitų apmokėti. VISA ES DRIOKSTELTŲ TAIP PARAKO STATINĖ METŲ METUS KAUPTOS SKOLOS BUS NURAŠOMOS NES JŲ ATIDUOTI BUS NEĮMANOMA. Įsivaizduokit kad visos santaupos dingo pensijų niekas nemoka seimas kaip vištos be galvų - nežino ką daryti o geriausia kad runkelių dėmesiui nukreipti kaip juos išdūrė - bus pradėtas karas..

nesvarbu, 2014-11-21 20:00

Aktuali tema visiems- kainos ir toliau kils, paradoksas su tokiais atlyginimais. Taigi , nebera ir komentuojanciu, nes tikraiusiai nebera kam kovoti su tokiu pasityciojimi is zmoniu. Dirbu olandijoje svaites maisto islaidos 80e max . per menesi gaunu 1350 e , manau nereikia buti dideliu matematiku .

Dalė, 2014-11-21 08:38

Jei kainų kilimas -natūrali ekonomika, tai kokia ekonomikai reikia priskirti mažus atlyginimus? Kaip čia mūsų politikai dirba?! Jų atlyginimai tikrai lygiuojasi į Europos, todėl ir kainų kilimas yra "natūralus". Europoje maisto produktų kainos yra mažesnės nei Lietuvoje, o atlyginimai didesni. Jei dar kainos kils, tai "perspjausime " ir Europą. Politikams reikia pabusti iš miego, plačiai atmerkti akis ir paanalizuoti kokias pajamas gauna dauguma žmonių, o ne keletas išrinktųjų į seimą.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*