Visi komentarai
to pastebejimas, 2014-02-13 13:23

JAV skolinimasis ir yra spausdinimas :) ką tavo nuomonė reiškia ekonominis skatinimas EQ, kai kas mėnesį į rinkas įliejama 85 mlrd. nieko nepadengtų dolerių?? :) Ir atsimerk pastebėjimas nuo 1971 m. kai doleris buvo atrištas nuo aukso ir JAV atsisakė grąžinti auksą dolerio vertė pastoviai krenta ir perkamoji galia vis mažėja :) ir ne tik dolerio, bet visų valiutų. Neprieštarauk sau, nes doleris jau stipriai, labai stipriai nuvertėjęs :) "O va skolinantis is tarptautiniu investuotoju, doleris tampa padengtas Pasaulio turtu" na didesnės nesąmonės dar ne esu girdėjęs :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D maždaug pasiskolini iš kaimyno pinigus ir dar visa tai pasidengi kaimyno butu, jei kartais skolos negražintum pats, tai galėsi kaimyno butą pasiimti ar kaip :D:D:D:D Tai kas skolinasi turi garantuoti skolos grąžinimą savo turtu t.y. šiuo atveju JAV savo skola turėtų padengti savo turtu, deja nepadengta :) kuo baigėsi kai prancūzai bandė JAV dolerius išsikeisti į sau priklausanti turtą t.y. auksą, kas yra tikra vertybė visim žinome :) bet Pasaulis "protingėja" ir jau nelabai noriai priima dolerius :)

skrebutis, 2013-10-24 21:02

Du metai max kiek liko iki JAV DEFOLTO. Sklando gandai gandeliai apie FED aukso atsargas niekas to aukso neskaičiavo ir nematė dešimtmečius. Audito atlikti neduoda hmmm - žinau TEN AUKSO IR NĖRA, nes kitu atveju, - Ei eikit ir skaičiuokit o žiūrėti galit kol akys išvarvės. Man labiausiai patiko ką JAV pasakė Vokietijai kuri savo aukso atsargas paprašė grąžinti iš JAV fed. "ATIDUOSIM JŪSŲ 400 TONŲ AUKSO 2020 METAIS". Žinot turiu teoriją: skaičiukai nesutampa - kiek per metus yra iškasama aukso ir kiek yra nuperkama Kinijos, Rusijos, Indijos. Parduodama daugiau. Taigi sakyčiau JAV FED parceliuoja vokiečių auksą ir parduoda rinkoje kad numušti kainą ir užmaskuoti kokie doleriai iš tikro beverčiai. IN YOUR FACE.

Egidijus, 2013-10-22 15:40

O argi JAV "skolinasi" ne iš federalinio rezervų banko?

litvinas, 2013-10-22 12:24

amerikos padetis blogesne, negu graikijos.doleris net nedengtas auksu, tai tik popierius...o lietuva darosi labai panasi i jav...

to pastebėjimas, 2013-10-22 12:18

Ha ha ha. Šimonytė išmokė retorikos? Daug gražių ir "protingų" žodžių, bet jokios logikos ir prasmės.

pastebėjimui ir kitiems, 2013-10-22 12:15

Sėsk - "du". Studijos "policijos akademijoje" tik prasidėjo? Ir jau vaidini ekspertą?

bebenciukas, 2013-10-20 17:09

pirmas labai teisingas komentaras,pritariu visu 100%

to pastebėjimas, 2013-10-20 15:47

Fantastiškas komentaras . Didelis ačiū už atvertas akis :)

aivaras, 2013-10-20 01:56

tiesa. gers komentaras

To pastebejimas, 2013-10-20 01:04

Komentaras idomesnis uz straipsni. Aciu

pastebejimas, 2013-10-19 23:35

O gal JAV skolinasi, nes jaucia, kad ju ekonominiai pajegumai stipriai virsija ju turima kapitala. Esme tame, kad jeigu jie nesiskolintu, otik spausdintu pinigus noredami padidinti perkamaja galia, doleris ilgainiui stipriai nuvertetu, o tada perkamoji galia dar labiau kristu. O va skolinantis is tarptautiniu investuotoju, doleris tampa padengtas Pasaulio turtu, o ne vien JAV. Kas is to?: 1. JAV ytvirtina Pasaulio finansu centro pozicija, kadangi visi mokejimai vyksta per JAV rinka; 2. uz dolerio verte atsakingas visas Pasaulis, kadangi doleris yra pagrindine Pasaulio atsiskaitymu valiuta ir jos atsikratyti nera taip lengva; 3. doleris bus isimamas is rinkos, kai rinka bus perpildyta. Tik klausimas kada tai atsitiks? Mano manymu si JAV skola yra Pasaulio skola, o ne vien JAV ir pirmiausiai kas bankrutuos, tai tie, kurie sukiso savo kapitala y JAV ir neturi pakankamai kapitalo savo veiklai, o JAV pritrukus kapitalo paspausdins doleriuku ir problemos nera. - Kodel JAV tai naudinga? Pradejus Pasauliui atsikratineti JAV vertybiniu popieriu, sie zymiai nuvertes, kazkas is JAV supirks, o kai bus atsikratyta sio balasto, JAV staiga atgaivins savo ekonomika... Pasekmes: 1. Pasaulio investuotojai patirs nuostoliai, o JAV pasiliks materialusis turtas, kuris buvo sukurtas is investuotoju lesu. Tai veikia panasiai, kaip ES nares gauna negrazintina paskola ekonomikos stimuliavimui. JAV bus sukurta daugybe materialaus turto, kuris veliau paspartinti JAV ekonominy augima ir pritraukti nauju investuotoju, siekiant padengti ankstesniu praradimus. JAV yra galimybiu salis, tereikia jausti laikmecio tendencijas.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*