Visi komentarai
I gatves?, 2012-04-05 12:09

Pasigirsta balsu, kad laikas eiti i gatves. Kokio velnio, kas nuo to pasikeis? Kol issimusi dantu krapstuka, spesi ir dantis prarasti. Ne triuksmingai i gatves reikia eiti, o toliau tyliai krautis lagaminus ir palikti seimunus vienus piltis baltarusiskus degalus. :)

Taspats, 2012-04-03 16:39

Kad valstybe atsigautu reikia pinigus duoti zmonems o ne imti is ju. Pinigus reikia rinkti is imoniu kurios gauna pelna. O kad jos gautu pelna joms reikia padeti turiu omenyje kai kurie istatymai ir mokesciai yra beproto nustatyti. Tad didinant kuro kainas skriaudziam visus ir daug ir mazai uzdirbancius. Kitas dalykas didinat kuro kainas spreskit viesojo transporto problemas nes kaikuriuose miestuose "mikriuko" reikia laukti puse valandos tai atsiprasau ...

Elmas, 2012-04-02 12:54

Tik tiek pilasi kontarbandini kura ... ??? Manau duomenis svelniai tariant netikslus ... O jei musu korumpuotos vyriausybes politika ir toliau suks ta linkme - tai tas procentas tik dides ... akivaizdu, kad kainos uzkeliamos dirbtinai be jokios tam objektyvios priezasties ... pasaulio rinkoje prekiu kainos svyruoja - pas mus tas svyravimas vyksta tik i viena puse ... vis kyla ir kyla ... paradoksalu, bet tai vyksta tik todel, kad kazkam labai naudinga. O kam tai naudinga, manau ilgai svarstyti nereikia. Kas liecia kalbas apie lojaluma valstybei - koks lojalumas gali buti plesikams is plesiamu puses?

Tomas, 2012-04-02 12:01

Norint, kad žmonės norėtų rūpintis valstybės gerove, reikia kad pati valstybė pirmiausia pasirūpintų savo žmonėmis. Dabar valstybė išnaudoja ir prievartauja savo žmones, todėl žmonės Lietuvos valstybės nekenčia, stengiasi ją apgauti ir išsisukti iš valstybės vergovinės priespaudos. Tai ką čia jūs rašote apie žmonių sąmoningumą, kad jie nesupranta, jog kenkia savo valstybei. Viską jie supranta, bet kaip valstybė elgiasi su žmonėmis, taip žmonės elgiasi su valstybe. "Kaip šauksi taip atsilieps". Mokyti reikia savo pavyzdžiu, kai valstybės tarnautojai atsibus ir susivoks, kad jų svarbiausias tikslas suderinti valstybę, kad ji rūpintųsi savo žmonėmis ir jų gerove, o ne savo pačios biudžeto skylėmis ir valstybės tarnautojų turto didinimu, tada ir žmonės vėl grįš į Lietuvą. O Lietuvoje likę žmonės ims rūpintis savo valstybės gerovę ir pasitikėti valdžia. Dabar aš netikiu valstybe, netikiu valdžia, netikiu valstybės tarnautojais, netikiu įstatymais, netikiu teisingumu, netikiu lietuviška demokratija (nes jos nėra).

Ricardas, 2012-04-02 10:07

Zala valstybes biudzetui ????????? O valstybe ar galvoja kaip pagerinti padeti vartotojui,apsurdas...... Ir nereikia gazdinti zmoniu,kad baltarusiskas benzinas kenkia ju varikliams,nesamone,propoganda.

zinoma, 2012-04-02 09:59

turim 85,7 mlrd skolos uzsieniui, akcizai cia tikrai niekuo nepades. Galvas reikia sukti. Ir mastyti originaliau.

Draugas, 2012-04-01 20:40

reik ir man prisijugt prie penktuju

dar lietuvis, 2012-04-01 19:02

matyt valstybes vadovams taip geriau, kad kura pilames kitur ir taip papildom kitos valstybes biudzeta. nieko jie nemasto.

Li, 2012-03-31 23:01

Mielieji, pasvaiciojimai apie zala varikliui, arba kaip sutaupyti teisingai vaziuojant....opiumas liaudziai...pritariu zmonem,kurie siulo eiti i mitingus, bet kame matau beda:pas mus policine valstybe, bet koks realus buntas bus uzgniauztas...todel vienintelis sansas- skatinti zmoniu samoninguma...dekim dujas i auto, pirkim maista turguje, ir nebalsuokim niekada uz apsisaukelius vagis , ka padare liaudis paskutini karta...geda LT...Neteisybe vercia tiesiog nekesti shios vergovines santvarkos valstybes!

as, 2012-03-31 15:37

Mieli zmones, jau reikia eiti i gatves, nes nebera kur verzt dirzu, pasmaugt jau baigia mus visus valstybe. O jie tik ir ziuri kainas i ES , o kur musu atlyginimai ES ???

Dar lietuvė, 2012-03-31 10:44

Kol mūsų valstybei nerūpės žmogus,tol žmones ir nesirūpins savo valstybe! Protingas piemuo avis kerpa, mūsų gi šalis baigia išpjaut! Kokie varguoliški atlyginimai ir kokios kosminės kainos, jau seniai atitrūkę nuo bet kokios realybės. Ir pilsis kurą, ir rūkys kontrabandines cigaretes ir t.t ir pan....nieko čia keisto.Jei valstybė tokią dirva sukuria, tai anoks cia paradoksas.Pažiūrėkit vien kas Lenkijoj vyksta, kaip lietuviai ten ekonomiką kelia ir šaunuoliai lenkai!!!

ddd, 2012-03-31 07:29

automobiliu ekonomijos priesas yra pats kuras ....isibegejant reikia iskisti pro atidarytas dureles koja ir pasispiriant padeti automobiliui isibegeti ...zymiai sumazina kuro sanaudas :-) tada bus galima kelti ir iki 10 lt. uz litra.

idomu, 2012-03-30 17:46

kaip gali buti prastesne kuro kokybe jei didziaja dali kuro musu didmenininkai perka is baltarusijos oligarcho lukasenkos draugo ir tik nedidele dali is lenkisko orleno, vaziuojam gi tuo paciu baltarusisku kuru pildamiesi dviguba kaina

Roland, 2012-03-30 17:45

Jei žmonės neina į gatves vadinasi gyventi Lietuvoj gerai :)

pieva, 2012-03-30 14:55

nelabai suprantu kodel man turetu rupeti valstybes biudzetas jei tai valstybei i mane nusispjaut visiskai?

imigrantas, 2012-03-29 17:57

anglijoje uz £1.36 pilu i vargo nematau ko via pergyvena tie mones, gi siena atidaryta o fabrikuose vietos visada atsiras naujam vergui

Praeivis, 2012-03-29 16:54

Ar reikia taip intriguojančiai užvadinti straipsnį, kai statistiniam apibendrinimui yra pasirinkta siaura socialinė grupė. Automobilių pardavėjų tinklapio lankytojai, žinia, nėra didžiausi valstybės ir kitų biudžetų pildymo mylėtojai. Apklausę iškrypėlių puslapio lankytojus sužinotume, kad jiems visiems tokie santykiai prie širdies. Ar tada ekonomika.lt rašytų straipsnį pavadinimu: "Visi tautos gyventojai iškrypę ir jiems nerūpi, kada bus įvestas euras"?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*