Visi komentarai
asd, 2015-09-30 09:50

ar nereiketu pagalvoti mokslininkams kaip piena panaudoti degalams :). Juk 19cnt butu pigu :) ir pertekliu panaikintume greitai :)

asd, 2015-09-30 09:48

Na jei pasidarys mazuma gamintoju tai tikrai kaina pakiltu. Bet juk is tiesu dabar ir yra reali rinka ir rinkos kaina kai daug gamintoju.

Eugenijus, 2015-09-27 22:24

Gerai parengtas straipsnis. Būtini pokyčiai pieno sektoriuje. Ką smulkieji ūkininkai masto? Kad jų užduotis yra tik pagaminti pieną ir gauti vakarų ES kainą už kilogramą. Deja! Pieno pramonė visų pirmą yra pelno siekiantis verslas. Jeigu po 5 m. darbo be valstybės paramos tu negali išgyventi — neplėtok šio verslo. Pažiūrėkime, ką daro privatūs ūkiai, kurie gamina gaminius , o po to parduoda galutiniam vartotojui. Jie generuoja didžiausias pajamas. O kur parduoda? Turguose. Apibendrinant, jeigu esi smulkus ūkininkas, visų pirmą pasirenk verslo planą. Ūkininkas = gamykla. Pagal verslo modelį „gaminu ir parduodu pats“reikia būti savarankišku ir pastoviai ieškoti savo klientų. O su tuo, mes smulkūs verslininkai, susiduriame kasdien. Sėkmės.

algis, 2015-09-26 10:03

Kodel Lietuvoje atlyginimai maziausi es.

Jonas, 2015-09-25 22:02

Kodel mazos na visu pirma ant tuo pieno litro daug yra sulipe visokiu islaikytiniu kurie realiai net nemoka melzti karviu kaikuriuose savivaldybese tai pagrindinis vietiniu verslas ir valdzia per savo parama proteguoja tik stambius ukius ir kuriu pieno kaina beveik dvigubai didesne nei smulkiuju ir is kuriu visiskai savivaldybese jokios naudos tik patiems ukiu savininkams nes vienas stambus ukis sukuria 4 ar 5 darbo vietas , o panaikina maziausiai 10 ar 20 darbo vietu todel ir dideja bedarbyste vietuoj tuo kad zmogus ka nors veiktu siuloma jam eiti i darbo birza ir prasyti socialines pasalpos nei paciam uzsidirbti tuos pacius pinigus todel ir gave pasalpa jie juos daznai nevertina juos ir pragere taip po truputi virsdami ubagautojais arba nenuoredami tokiais virsti isvyksta i uzsieni ar kur nors i didesnius miestus .

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*