Visi komentarai
Asta, 2013-04-21 07:55

Pritariu Valdui.. reiketu ne skatint, o gydyt kompiuterastus.. daros nezemiskai baisu isivaizduojant tokia iskraipyta skaitmenine ateiti.. skamba lyg pasaulis made in China... geda pries gamta!

to valdai, 2013-04-18 23:40

prajuokinai :)

Faustas, 2013-04-18 06:19

Taigi,galima pasvajot,pafantazuot,apie netolimą ateitį...bet,kai pažiūri fantastinius filmus,kurie pastatyti prieš porą dešimtmečių neva apie dabartinius laikus... nagi juokas ima...Tais laikais,apie dabartines technologijas supratimas buvo,bet labai primityvus.Tačiau, filmuose buvo vaizduojama,kaip portalų pagalba,jau galima buvo pralaužti didžiulius atstumus erdvėje ir laike ir tai jau,atseit viskas vyko butent dabartiniu laiku...nors kompiuteriai buvo vaizduojami,kaip kokios tai kalbančios skalbimo mašinos su tuometinių televizorių ''Tauras'' ekranais...Aišku,panašumų yra,bet,tiksliausiai galima,sakyčiau,nuspėt ateitį po metų ar poros...Nes,taip sparčiai besivystant šiuometinėms technologijoms,ateitį,po dvidešimties metų, sunku atspėt.

Jūratė, 2013-04-15 18:25

klestint technologijoms, bus ir twechnologijų specialistų poreikis, vienadienių 9kaiop dabar interneto, kad žmonės išmoktų naudotis jomis, o po to kaip kas sugeba taip ir naudosis, kadangi poreikis bus gaminti robotus, juos naudoti gamyboje ir buityje, todėl žmopnių darbo poreikis sumažės, o suklestės savitarna, kuri sutaupys pinigus ant tarnautojų, kurių šiuo metu masė ir nieko neveikia, manau tai puikus dalykas mėgstantiems šiuolaikiškai gyventi, tačiau kiek tos technologijos kainuoja ir kur tai įvyks? nemanau kad mūsų šalyje tai bus masiška, o kitose valstybėse tai yra jau dabar, nes mes atsiliekame, todėl gyvenkime ir nepergyvenkime, nes mums visada "Reikia " klierkų ir tarnautojų, kurie suvalgo visą biudžetą; Jūratė

*laugh*, 2013-04-15 17:49

Publikuokite straipsnius, kuriuose nėra gramatinių klaidų.

Valdas, 2013-04-13 19:57

Didesnio briedo nesu skaitęs. Iš tiesų svarbiausios ateities profesijos bus trys: 1. Šiukšlianautas (kosminio šiukšliavežio pilotas). 2. Feisbukterapeutas (narkologas, gydantis nuo "feisbuko" ir kompiuterinių žaidimų priklausomybių). 3. Hidrologas (skirsis nuo geologo tuo, kad ieškos ne naftos telkinių, o dar neužteršto oro gurkšnio).

jonas, 2013-04-13 08:33

O taip, genetiskai modifikuoti produktai tikrai taps "aktualus"!..Cia vel kompaniju atstovaujanciu GMO uzsakytas straipsnis. O po 20 metu apskritai nezinia kas bus, gal isviso nieko nebus, nes netolimoje ateityje isivyraus karai del istekliu, geriamo vandens.

remis, 2013-04-13 04:49

Toks ir yra tikslas, mus uzprogramuoti ir priversti galvoti jog toks visuomenes modelis yra tinkamiausias ir vienintelis galimas.

Dvija, 2013-04-12 22:21

Akivaizdu, jog visos šios spėlionės gristos įsitikinimu, kad ir ateityje turėsime godumo ir tuštybės varomą, ponų, ir tarnų visuomenę - kaip primityvų :-)

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*