Visi komentarai
Tatjana, 2012-11-15 14:41

Manau,kad vyksta tikras tautos naikinimas,o lietuviai tokie kantrus ,kad net slykstu .Visi bijo ,bega arba laukia nezinia ko.Sako,kad gulincio nemusa,o pas mus ne tik,kad musa,o dar ir pribaigia su malonumu.Jau nera daugumos jaunu,talentingu zmoniu lietuvoje,motinos nemato savo vaiku,zmonos -vyru,o seneliai -anuku.Kai kurie bijo pasaulio pabaigos,bet ar sitokia situacija nera kazko labai brangaus pabaiga ?

Sarka, 2012-11-11 00:51

pries 2 metus pas artimus draugus (ale vidurine klase - darbdaviai) dirbo apie 30 zmoniu. Siandien liko du.. (ale vidurinioji klase) buvo taip uzsmaugti mokesciu, kad atleido visus.. Pvz - jei koks nevykelis "vadybininkas" ir sukrapsto imonei per menesi gross 4000 pajamu, apie 700 sumokama PVM, ismoka jam apie 900 algos, todel sumoka dar apie 800 mokesciu nuo algos, dar apmoka 50 lt uz telefona, 200 uz degalus, 200 uz asm. masinos panaudojima, 600 uz darbo vieta (patalpu nuoma, IT iranga, internetas, administratore, kanceliarines, sildymas, buhalterija ir t.t.), apie 300 investicijoms, gaunasi vos 200 lt "pelno".. Tokio pelno neuztenka nei normaliam vadovui islaikyti, nei progreso finansuoti.. (imone reikli nuolatinems programavimo paslaugoms).. Tai spjauna i viska ir kraunasi lagaminus, ras laime svetur. Tiesa, nepaminejau pelno mokescio.... ir to, kad dalis klientu VISUR neatsiskaito... Tai pelno - nulis, mokesciu sumoketa tukstanciai, plius mokama net nuo to, ko niekada nebuvo gauta (juk Lietuvoje nuo neapmoketu saskaitu PVM turime susimoketi tik-tak.. nors pinigu nemateme ir nematysime)

qkas, 2012-11-09 21:03

Sauliau, bravo. Sutinku.

don, 2012-11-09 18:48

bet tai zmones pasakykit kur sprendimas? kame saknys? kada visa tai baigsis? kada J I E pasprings srebdami is to nemokamo lovio? Mes gi jau butume gyvene kaip vokieciai ar danai jei nuo Nepriklausomybes butu viskas daroma teisngai..... ech...... neturi dedes savivaldybej ,nelaimesi konkurso....neturi ,,pazystamo'' negausi normalaus darbo.... why?why?why?

Saulius, 2012-11-09 13:19

..."ekspertė" Leontjava, eilinį kartą praradote progą patylėti... Tik PROGRESINIAI mokesčiai tiek pajamų (atlyginimai lietuvoj ne lietuviški 10, 20, 30, 40, 50 tukstančių litų... manau, laaabai daug ko mes nežinome), tiek pelno. Tai (progr. mok.) turi būti daroma logikos ribose, kad prigytų ir būtų daug maž priimtina visiems, o ne kaip prancūzai (net iki 70 pr.), tik tam kad sukompromituotų progr. mokesčius kaip tokius tiek prancūzijoje, tiek pasaulyje. Žemasis sluoksnis (klasė) apmokestint tik simboliškai 2-4 pr., vidurinė klasė nuo 4500 lt. iki 10000 lt. neatskaičius mok. mokestis nuo 10 iki15-20 pr. nuo 10000 lt ir toliau 25-30-40-50 pr.. adekvačiai (progresyviai) surikiuoti ir pelno mokesčius. Tada iš kart atšoks "vokialiai" (nes nebeaktualu, aktualu tampa PARODYTI kuo didesnė suma išmokėta atlyginimams, nes mažesnis lieka grynasis pelnas, o pasekoje mažesnis ir progr. MOKESTIS už jį. Biudžetas ŽENKLIAI PASIPIDO, vidaus apyvarta, dėka perkamosios piliečių galios stipriai išauga, o tai ekonomijos variklis, Na, jei kokia milžinė prekybos ir užlinks, manau, Lietuva turtinga versliais žmonėmis ir, kaip sakoma "šventos vietos tuščios nebūna", tai ta biznio tuštumą mikliai užims laaabai daug smulkiųjų (augs smulkusis verslas). Tik va, turime vienintelę problemėlę, sukūrusią ir VISAD ateity kursiančią lietuvos tragediją, tai BEDIEVYSTĖ. Tik iš čia ir bedieviškas gopšumas, klasta, išnaudojimas, eksploatacija ir visas kitas mėšlas, kurį puikiai visi suprantame, bet atsisakyti kolei kas net... neketiname, nes ji (bedievystė) patapusi jau mūsų pačių - MOTINA... tad nieko nuostabaus jog mes taip ir elgiamės, pasekoje tiap ir gyvename...

Rimas, 2012-11-09 12:02

Ir kas cia keisto? Taip ir turejo buti.Panasu,kad sito buvo siekiama. Kai kubilius pareiske,kad ateina krize,niekam ta krize nerupejo,bet kai padare mokescius beprotiskus,tai ta krize staiga ir atejo. Vietoj to,kad sumazinti biurokratu armija,kubilius ja dar padidino.Jie juk gyvena is mokesciu moketoju pinigu ir niekam cia neidomu,kad jie deklaruoja,jog moka mokescius. Bendroje sumoje gaunasi,kad is lovio pasisemia kiek maziau,nei ant popieriaus.Tokie tie ju "Mokesciai".Jie islaikomi tu,kurie realiai uzdirba Lietuvai pinigus. O tokiu vis mazeja. As net juokiuosi is savo draugo,kuris dirba visa diena,tai yra nuo atsikelimo iki atsigulimo. Uzdirba,sumoka mokescius,atlyginimus ir jam nieko nelieka.Svajoja zmogus apie vaizdo kamera uz 800 litu nusipirkti,apie atostogas,apie geresni maista.As jo ir klausiu,del ko jis dirba vien tik valdziai islaikyti,o nemeta ta bjauru reikala is vis dirbti.Nieko jis negali protingai atsakyti. Nebetikiu seniai,kad galima cia ka bepakeisti. Vienintelis kelias-emigracija.

Anonimas, 2012-11-09 12:01

Omega, nepamirsk dar ir tu, kurie mokescius slepia, ima vokelius ir perka kontrabandas - statistiskai pagal pajamas jie atsiduria prie vargingo sluoksnio, bet gyvena palygint visai normaliai.

Omega, 2012-11-09 09:40

Bankuose 44mlrd indeliu yra butent didzioji dalis is tu 5% grietineles atstovu. Automobiliai didzioji dalis lizinginiai ir isvis verslo kompaniju, kiti prabangus privatus butent tos 5% ar maziau virsuneles. Ir siaip pamastykime: 1% lietuvos gyventoju (nuo tarkim 3 milijonu) yra 30 000 zmoniu. Tai vat ju prabangius automobilius, juos ir ju gimines matote maximose su pilnais prekiu vezimeliais. Atsimerkite placiau ir pamatysite daugiau.

hm, 2012-11-09 09:23

Tai iš kur tada Lietuvos bankuose 44 mlrd. Lt indėlių? O iš kur gatvėse eilės brangiausių automobilių? O parduotuvėse pirkėjai su vežimėliais, iki viršaus prikrautais?

Rencius, 2012-11-09 08:30

Nu visai atitrūkę nuo pasaulio tuos straipsnius rašo, 5000 lt uždirba tik 10 proc., gyventojų:))) Uždirbda,as tuos 5000 lt, palaidoi tiek energjos, o už tokius pinigus gali nudvėsti badu, kai tuo tarpu statybų aikštelės sargas Norvegijoje gauna 10000 lt ir vargo jokio nemato, valandos darbo nėra ilgos, darbas nereikalauja kvalifikacijos....

Ji, 2012-11-09 05:52

As esu patenkinta pabegusi is Lietuvos,nors buvau pakankamai gera pareigune. Bet manes LT neteikejo. Cia dirbu 11 dienu per menesi,vairuoju savo nauja Honda,islaikau buta ir dukryte LT, renginiai, koncertai,geri rubai,avalyne ir maistas-beveik viska galiu sau leisti. O LT gyvenau nuo cento prie cento.

qkas, 2012-11-09 00:14

Kvailas straipsnis. Bandoma įrodyti tai, ko nėra. Na ir kas, kad aš "ant popieriaus" gaunu daugiau nei 2,5 tūkst.? Gaunu tiek į rankas. NEĮMANOMA už tiek vidutiniškai gerai gyventi. Niekaip. Amžinas nepriteklius. Dar gerai, jei plauki pasroviui kaip koks š ir "upė" be slenksčių. Reikia keist 15 metų senumo automobiliui padangas - vargas, nori susitaisyt dantis - baisus vargas, nori naujų batų - vargas, nori kokybiškesnio maisto - vargas ir t.t.t.t.t.t. Pasaka be galo. Sugedo mašina - ne vargas, bet p**diec :/ . GĖDA LIETUVAI IR JOS VALDŽIAI!!!

angis, 2012-11-08 23:20

man jau nebe geda sakyti -kad TEVYNE ten kur tau imanoma gyventi,o ne ten kur tau paduodama ubago lazda,jei reiktu paimt sautuva ir stot gint jos ,siuo metu ,labai susimastyciau.

ri, 2012-11-08 23:15

melas vidurinę klase sudaro ne daugiau 10 proc gyventojų,88skurdziai ,2 turtuoliai

Bernadeta, 2012-11-08 21:07

Šalis be vidurinės kalsės, tai kaip automobilis be variklio.Lietuvos darbdaviai- godūs, su apsimestine kultūra, dažnai menko išprusimo, žeminantys savo darbuotojus ir jie ilgai nesupras, kad pjauna šaką ant kurios patys sėdi.Jau baigia nupjauti, nes valdžia jiems padeda.

aleksandras, 2012-11-08 14:13

as va pvz emigravau nes arteje ziema ir as dirbdmas lietuvoje gaudavau i rankas 2000 bet daugiau nei pusia as isleisdavau ant mokesciu kol suzmona dar dviese budavom dar seip netaip issilaikydavom bet kai atsirada sunus vikas man neliko kitos iseities kaip emigruoti ir dirbti pagal savo specialybe anglijoje. nes man neiseina pragiventi lietuvoje net uz du tukstancius nes uzsildima pareina 800lt per mensi vaikialiu reikia misineliu pirkti i mensi iseina 400lt paskiau pampersai arba drabuzeliai vaikui nes buna kad isauga, masinai uz bendzina pilti i darba vazioti viel iseina per men 300 ir kas lieka viskas tik pavalgiti nusipirkti ir viskas nes i parduotuve be 100lt galineiti nes nieko nenusipirksi, o cia aglijoje as per savaite gaunu daugiau nei lietuvoje per menesi pavalgiti savaitei visai apsiperki uz grubei pajiemus 50svaru delto ir bega zmones is lietuvos kad ten nebeimanoma darosi gyventi ir niekas nieko nedaro atlyginima minimuma pakele bet taipat ir pakele sodra mokescius tik stengesi zmogu vis apgauti ir viskas ir netpoto nebesinuori grysti atgal i lietuva net i kitas salis vazioti atostogauti ira dauk pigiau negu i lietuva.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*