Visi komentarai
Kaunietis, 2013-06-30 18:53

Geriau nerasyti nieko, nei rasyti nesamones. Turbut zurnalistas prisikeles is praeito amziaus

Isikalineja, 2013-06-28 19:41

Kai pirma karta nuvykau i Svedija, tai buvo pilna su volvo ir SAAbu, kurie tarp kitko nesenai bankrutavo, o kai panaikino suvarzymus del auto importo is ES saliu labai pagrazejo auto, nes emigrantai ypac jugai, lenkai ir arabai visokie, tai velka is vokieciu ir italu pigesnius auto panasiai kaip pas mus i LT ir remontuoja.

Svenson javla idiot, 2013-06-28 19:34

Kiek zuvo nuo tu auto zudiku? Speju nei vieno. Pamate, kad zmones nauja versla sukure, tai raso abejones, dvejones, spejimus ir kitaip gasdina nepirkti auto is JAV ar LT. Svedijoje galioja taisykle svensksald, ka reiskia parduota Svedijoje, todel visi kiti auto importuoti is Vokietijos ar kitu saliu niekada nebus parduoti uz rinkos kaina.

edgaras, 2013-06-28 16:27

Turiu vieną pvz. turiu draugą, kuris kartais pats pasiremontuodavo kėbulą (baisu buvo žiūrėt) bet užsienį jo sugebėjimai pasirodė SUPERINIAI, užsakymų net per išeigines turi. Pats juokiasi, gi žino kad kreivai daro, bet jei užsienio gudručiam tinka, tai kodėl gi nepasitarnaut :)

sima, 2013-06-28 12:19

Visi skandinavai tokie. Nes negali buti geresniu, protingesniu uz juos. Musus tauta na prisidirbam bet mokam gyvent ir suktis. Jei ne musu "geroji" valdzia kuri plauna pinigus, mes visi gyventumem gerai. Lietuvei darbstus zmones o ka skandinavai tinginiai. Uztad ir negali pakesti protingesniu tautu. Eh sudzei tik moka smeist mus. Aisku jei nera oro pagalviu jau ne kas, bet nematau cia dideles problemos o ka skandinavai legali mafija tik uz viska mokek ir dar nesugeba atlikt savo darbu gerai tai jau nekas uztat ir smeizia kitataucius

Marius, 2013-06-28 11:38

Pats remontuoju automobilius, tai patikek is uzsienio parsivaro masina atvaro paremontuoti tai kartais buna tokiu nesamoniu pridaryta. Siaip pats taisau viska taip kad nenukryptu nuo orginalo.

to liolikas, 2013-06-28 09:17

Kad kazkoks uzsienio asilas isvadino lietuvius vagimis - tai tam yra teismu sistema, o glusiu ir uzsienyje netruksta!.. Geriau pagalvokim apie tai, kad zydai mus zydsaudziu tauta viesai isvadina, o po to mes kaip sunys padlaiziai dar atsiprasome viesai!.. Nera tiesiog ir ka pasakyti, uzsienis pamate kad gali neatsiprasydamas "sikti" ant galvos tai ta ir daro. Pats buvau norge, tai pamate musu numerius iskarto viska slapstyti pradejo, masinas parodomai uzsirakinejo, nors pries tai net varikliai dirbo ir buvo paliktos atrakintomis durimis - as su biciuliu nuo to netapau vagimi...Reiktu tuos kaltintojus taip i teismuka uz izeidinejima - koki milijonuka ziurek ir prisiteistu, ypac kai kaltinimai eina tautos atzvilgiu!

liolikas199, 2013-06-28 07:10

Valio mes debilai, vagys ir sukciai.

:))), 2013-06-28 06:31

CHE, juk pats rašai kad "nurašoma", vadinasi taip kaip "nurašoma" taip irt sėkmingai gali įsigyti tokį automobilį. Kam išmesti jei gali iš to pasidaryti nemažą pinigą. Juk pinigai valdo žmones.

zz, 2013-06-27 22:04

ŠVEDAI PERKA GALINGUS USA AUTOMOBILIUS. O VIETINIAI PARDAVEJAI IR JU STOGAI TREDŽIA

che, 2013-06-26 11:08

Nu cia dvejopai, sakyciau. Is vienos puses tai blogai. Is kitos... Siaip nesu tu reiklau zinovas, bet lygu jei masina po avarijos sulauzyta smarkiai ir pagrindinia konstrikcijos mazgai pazeisti, tai lygu "nurasoma" ir jos registruot vazinejimui jau negali ir noredmas? Kazkas juk tokio yra. Taigi svedai biski per daug triedzia ir panikuoja. Kaip irodymas - "„Uragano Sandy mažai sugadinti, apsemti arba ne galutinai sugadinti automobiliai..." - na ir kas? Isplove, isvale, iskvepino lietuviai- vazinekites ir dziaukites. ir : "Jei į Švedija amerikietiški automobiliai buvo atvežti iš Lietuvos, jie greičiausiai bus pavojingi“ - cia tai isvis topas ir be komentarau! Jeigu butume normali salis, jau svedu ambasda turetu nota, o ju valdzia atsiprasinetu.

Girdejau, 2013-06-25 23:18

Serviso knygelė 50lt kiek girdėjau ir padarys kokia nori vokiška, olandiška, belgiška su visais štampais čekiais ir panašiai, tai knygelės kaip ir nebe rodiklis jau. Rakteliai gerai, kai kurie autmobiliu rakteliai yrasinėja į atminti kiek kilometrų su juo pravažiuoti, bet ir juos jau sakė atsuka. Dėl to savo automobilį pirkau pats vokietijoje tiesiai iš žmogaus rankų :D 3 metai jokių problemų :)

AS, 2013-06-25 23:12

wonderland

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*