Visi komentarai
to rocki, 2015-05-13 14:56

Tu esi visiškas asilas ir melagis. Viskas yra absoliučiai priešingai. Visi tyrimai ir faktai rodo priešingai, bet išlenda koks nors kretinas ir aiškina tabako gamintojų pasakas.

o jus zinot, 2015-05-12 15:28

Zinot kas finansuoja visas agitacijas ir prevencijas del kovos su narkotikais? Atsakysiu... Alkoholio ir tabako pramone. Jeigu ant alkoholio yra bar kodas, tai jau nebe nuodai? Rukau jau 15 metu ir mano gyvenimas puikus:) verslas, seima, namai ir t.t.

jah, 2015-05-12 10:01

3 faktai, 1 - marichuana nekenkia. 2 - Lietuvoi marichuanos be heroino labai mazai. 3 - Auginti chebra prisibijo. Kokios cia merginos komentuoja, pasidomekit jus bent biski ar sedit uzsidare savo tarybinio mastymo kvadrate.

Tomas, 2015-05-11 22:34

Chebra, nenorit - nerukykit, jums niekas nieko nekisa. Musu reikalas ka ir kiek rukom, beja, mergina rase labai jau zinodama ... As rukau 7 metai jau, turiu 2 vaikus , su zmona gyvenam pilnaverti gyvenima, padorus atlyginimas, patinkantis darbas. Jokiu ligu ar pablogejimu nera, kas metai einu i profilaktine patikra pas gydytojus. Nieko. Kokia dar zala ? Kartoju, nepatinka- nerukykit, niekas nevercia, gerkit sausu spirito pagrindu pagaminta alkoholi, ir rukykit lenkiska tabaka su tonomis nitratu, o as rukau tai, kas man prie plauviu ;) Peace ✌️

rocki, 2015-04-06 12:03

Asiolai is ministerijos :))) Nors kanapės yra laikomos taikos ir meilės narkotiku, bet tyrimai rodo, kad kiekvieną savaitę kanapes vartojantys jaunuoliai 4 kartus dažniau imasi smurto. • Kanapes vartojantys jaunuoliai būna dažniau agresyvūs nei jų bendraamžiai. • Kuo daugiau dienų per metus rūkomos kanapės, tuo dažniau kanapių vartotojai fiziškai užsipuola kitus žmones, vagia ir gadina svetimą nuosavybę.

rocki, 2015-04-06 11:58

Asiolai is ministerijos :))

mergina, 2015-04-02 19:00

durneliai jus durneliai. jusu vaikai is jusu pavyzdi imti turi ateity, o ne kartu susede suktine traukti.ka pasakosit savo vaikams?parukykit daugiau laiko diena is dienos ir po 5-6 meteliu suprasite apie kokia zala zmogui yra kalbama.bet jus suprate rukysite ir toliau nes jau sedesite jobanu narkomanu buryje, ir neturesite draugu kurie butu nevartojantys,nevartojntys zmones jum bus tik buve draugai ar pazistami,zolininkams nebeidomu leisti laika su nevartojanciais zmonemis. Lietuvos vyrai uzaukite juk jus ne gyvuliai kad zole butumet sotus ir laimingi. Juk yra moterys kurios tikrai puikiai gali jus atpalaiduoti. Tik daugiau stiprybes ir vyriskumo!!!!kur prapuolusi ta stiprioji lytis? nebedarykite gedos stipriajai lyciai.

Vandaliukas, 2015-03-12 13:54

Prisijuokiau neblogai ;D Visų pirma 80% Lietuvoj rūkančių taip vadinamą marihuaną iš tikrūjų pučia chimkę patys to nežinodami ir pripranta tvirtindami, kad nieko čia blogo ir t.t. Paskuj tokie pratinami prie stipresnių narkotikų ir tik labai maža dalis visiškai atsisako ''žolytės'' Niekas nežino ką pučia iš tiesų, (o žinot gali tik tada kai nusiskini arba augini pats) Eitumėt geriau į salikę ;) Nieko prieš gryną ''vegetarizmą'' neturiu ir net sakyčiau jog kartais tai sveika, tačiau Lietuvoje sąlygų rukyti ją gryną yra tikrai nedaug. Rizika augintis pačiam todėl aš būčiau už legalizavimą nes taip visgi sutaupytumėm tiek sveikatos tiek pinigėlių . ONE LOVE :)

dekokracija, 2015-03-07 16:57

pagal viska as turiu pats spresti ko man reikia, kodel uz mane kazkas sprendzia? jai noriu marihuanos tai kodel draudziama? mes gi laisvi zmones kodel as turiu kazko atsisakineti, todel kad tai keiksminga? tai mano organizmas ir ka noriu ta ir turiu daryti

dekokracija, 2015-03-07 16:57

pagal viska as turiu pats spresti ko man reikia, kodel uz mane kazkas sprendzia? jai noriu marihuanos tai kodel draudziama? mes gi laisvi zmones kodel as turiu kazko atsisakineti, todel kad tai keiksminga? tai mano organizmas ir ka noriu ta ir turiu daryti

Bum, 2015-03-06 01:15

Kiek piktu komentaru :D alkoholio megeju kaip visada geriau pagert ir padiskutuot tema kurioi zali yra ir nieko.nesupranta kazkas kazkada sake tai ir loja kiekvienam skirtingai kas kas dien ruko kas reciau bet nei vienas nemirsta del to tai kaip tokia kaip olandija pardavineja ir dziauges tuom plius kiek pajemu gauna valstybe o cia pijokeliu tauta purkstauja nuo SSRS laiku islikus ka tik zino snapsa atsipeikekit geriau kasekas rankoi su sypsena nei snapso bonke ir pyktis ant viso pasaulio

vejas is vakaru, 2015-03-04 15:28

Jai marihuana butu legali, valstybe susirinktu didelia dali "seselio" pinigu. Sumazetu vandalizmas, nes apsivartojus iema miegas. Padetu ligoniams ir t.t. Daug geru dalyku is sio dalyko. Gi jai Dievas nebutu norejes, kad rukytumem, nebutu sukures sito augalo.

kadi lakas, 2015-03-04 13:47

Ei jūs vanagai, kuriems rūpi tik pinigai, į save pažiūrėkit ir mažiau kliedėkit. Dirbu, gyvenu, sportuoju - kartais vydo pakaifuoju. Džiaugiuosi gyvenimu. Vietoj negatyvo matau daugiau pozityvo, nes kai sunku žolė pagydo, pakyla ūpas nėr pavydo. O jūs tipo "normalūs žmonės", sėdit prie kompų, važinėjat agresyviai, ęsat pasikėlę labiau vieni už kitus, nes galit, nes manot kad turit teisę sakyti kitiems kas gerai, o kas ne. Jums trūksta pozityvo, draugiškumo, meilės kitiems. Jūs mažiau teiskite kitus, eikit geriau svao pinigų uždirbinėti ir toliau durnėti. galit savo katalikų maldeles kalbėti, o mano malda kitokia: Žalia želia popierėlis ugenė, pala trumpam palieku žemę. peace people..

atsakas pykei, 2015-03-03 15:42

ne visiem zmonem gyvenime tik darbas galvoj. ir jei tau atsiveria mastymas ir supranti tai, nematau cia kazkokios blogos itakos smegenim.

Pyke Mukuotukas, 2015-03-03 14:33

Neparase , kad zoles rukymas kenkia smegenim, nes kiek teko pazinoti narkomaneliu, visi gyvena iliuzijomis ir stato rytoju svajodami, taip ir stovedami vienoje vietoje tik patarimus dalindami :D

nupustas, 2015-03-03 12:45

haha kaseku surukau daugiau nei cigareciu per diena (: o cigaretes meciau rukyt :) galetu greiciau legalizuoti

antanas, 2015-03-02 22:22

cigareciu per diena surukom 20>.. o kasiaka 1-2.. ir tikrai ne kasdiena.. ir tai joks narkotikas.. alkoholio pramone niekada neleis zolei uzimt degtines vieta..

julazas, 2015-03-02 20:40

manau, kad straipsnis skatina narkotiku vartojima ne medicininiais tikslais

Sanazal, 2015-03-02 14:55

Mantai, pasidomėk- prie LSD ar haliuciogeninių grybų nėra fizinės, ar psichologinės priklausomybės. Prie kanapiu nėra fizines priklausomybes, tačiau silpnos valios žmonės gali bandyti ja naudotis pamiršti visas savo bedas (ar dėl kitų priežasčių) ir ja vartoti neatsakingai, ko pasekoje jie kanapę vartoja labai dažnai ir prie to vartojimo pripranta psichologiškai. Tačiau prie kavos psichologinė priklausomybė yra didesnė negu kanapių. Galų gale, istorijoje nėra nė vieno užfiksuoto atvejo, kad kanapių vartojimas būtų tiesiogiai sukėlęs mirtį. O nuo kavos perdozuoti gali.

Tas kuria pucia vejus, 2015-03-02 14:29

:DD koky cia sove:DDD pz pz

mustafa, 2015-03-02 14:12

Greičiau legalizuotu, butu paprasčiau, ir dar karta primenu kad daugiau pliusų negu minusų lyginant su tabaku (:

Mantas, 2015-03-02 13:46

majore :DDDDDDD atleisk kad taip juokiuosi bet, kaulu lauzymas??? manau sumaisiai su narkomanais kurie vartoja LSD ar panasias chemines medziagas kurios naikina visus kuno organus, nuo alkoholio daugiau kaulus lauzo gal,bet nuo Zoles tikrai ne :DD

majore, 2015-03-02 12:10

bet blogiausia kai pr žolės priprantama .... pradeda laužyt kaulus .... prarandami draugai

majore, 2015-03-02 12:10

bet blogiausia kai pr žolės priprantama .... pradeda laužyt kaulus .... prarandami draugai

majore, 2015-03-02 12:10

bet blogiausia kai pr žolės priprantama .... pradeda laužyt kaulus .... prarandami draugai

FrankieWild, 2015-03-02 11:50

Uz laisva kanape!

Mindaugas, 2015-03-02 08:20

Ka norim ta rukom, kiekvieno asmeninis reikalas. Man Zolyte geriau nei tabakas ir atpalaiduoja ir nuramina ir prajuokina ir seip i pasauli gali pazvelgt visai is kito kampo. O kaip cia kazkas issireiske : ar negalit isvis nieko nerukyt , bukit tokie kokie esat. Absurdiskas klausimas ir teiginys. Jei as noriu ir rukau, as toks esu. Cia galima labai daug diskutuoti, nes yra kelios pozicijos ir daugybe nuomoniu.

Anonimas, 2015-03-01 16:41

I ka noreciau atkreipti demesi , kad tyrimas vyko 20 metu , o straipsnis apie tyrima net puslapio nesudaro , sakyciau silpnoka tyrimo analyze . Fakto nekeicia , kad geriau nei vieno nerukyti , o ne kalbeti kas sveikiau .

lololo, 2015-03-01 12:55

cia ne isgalvojimas bet tabake yra 3 ir daugiau ksirtingos tikru narkotiku rusys, tiesiog nepatingekit ir pasiskaitykit, tai kas daro tabaka ne narkotiku? tai jus mielieji :D nes jus rukot ir neiget tai, o mes zolyte pucem ir pagal jusu zodzius neigem kad tai narkotikas... zodziu jus darot ta paty suda kaip mes ir stumet kad mes blogi. alkoholis taipat yra narkotikas nes sukele fizine priklausomybe. plius galbut nesidomit tokeis dalykais bet beveik pusei pasaulio marihuana yra legali, ir dar daugau % pasaulio gyventoju ja ruko :D ka galiu pasakyt jog jus kovojat pries dauguma, jus esat tie patys kitos pakraimos narkomanai kurie kovoja pries dauguma. ir jei neiget jog rukydami cigaretes esat ne narkomanai atsipeikekit ir pasiskaitykit zoles ir tabako sudety internete ar kazkur. tabake yra tikru nuodu, ne metaforiskai o tikru nuodu kur deda y ziurknuodzius kad nutrucyt, dervos kuri atsiprasau bet nera reikalinga tabake... plius nuo cigareciu kas met mirsta 5mil zmoniu, o nuo zoles isvis nera uzregistruota mirciu... net persirukyt zoles yra issukys, persirukyt tabako ira 1,2 ir baikta, pergelt alkoholio lygiai tas pats

biski anonimas, 2015-03-01 12:37

gedusia, as menesy laisvai neisrukau mj, net epagalvoju apie tai, bunu puciu visa savaite po 2 kart y diena, o poto, po kokiu 2 meneiu kai gryztu y sava miestely nejauciu jokios priklausomybes, ir taip jau nepirmi metai... buna pinigu nusiperkam, nebuna, toki "oh well, kita syk". po kiek metu rukymo nekoseju, ir pabegiot galiu normaliai, kaip ten rase plauciai tikrai neatsisake, programuoju laisvalaikiu, ten kur studijuoju, yra ir braizyba ir matematika, negaliu sakyt kad dundukas pasidariau. tiesa sakant gyvenime niekas nepasikeite, tik y gera, aisku nesakau kad tai mj ytakojo, bet zinau tiek kad kad nieko blogo neytakojo :D

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*