Visi komentarai
VILIUS, 2014-05-09 11:44

Gerai būtu , kad Naglis dar teisėjus protestuotu. Nežinau, kodėl teisėjai taip bijo šių tęstų. Yra baigusiu žmonių, tad laisvų etatų neliks. Kaip liaudyje sakoma -gera vieta laisva ilgai nebūna. Tai tik visuomenei būtu aišku iš kur teisėjas gali uždirbti milijonus. Tada jam nereikia ūkinėms reikmėms.

Vytautas, 2014-05-06 11:09

Už Naglį Puteikį. Pagaliau atsirado žmogus valdžios struktūroje, kuris išdrįsta paviešinti tikrąją padėtį valdžioje ir TIKRASIAS daugelio mūsų problemų PRIEŽASTIS ! Ar ne tokios drąsios prezidentės ir tikėjomės prieš 5 metus? Drąsios ne vien tuo, kad dalijo ABSTRAKČIUS pažadus per rinkimus - kovoti su oligarchais. Drąsą turėjo parodyti konkretūs veiksmai, kurių ... nebuvo :( Svarbiausia yra tai, kad "buvusioji" prezidentė JAU TURĖJO ŠANSĄ įrodyti, ką sugeba. Žmonės !!!, tai nejaugi dar tikitės iš jos kažko naujo ateityje? Suteikime daugiau teisėtų galių tokiam žmogui kaip Naglis Puteikis, išrinkdami prezidentu ! Priešingu atveju mums beliks ir toliau tik bejėgiškai stebėti, ką išdarinėja ir kaip iš paprastų žmonių tyčiojasi valdžia mažiausiai dar 5 metus. Rinkitės - arba, arba.

Kantrus, 2014-05-06 09:13

Sėkmės Tau Nagli!!!

Rasa, 2014-05-05 21:54

Grybauskaite ir kalbejo, kalbejo......... Negirk dienos be vakaro, o vyro po pirmu metu.... mano akim daug koses permaises, bet iki prezidentavimo reiketu dar metelius kitus paaugti.

zuzu, 2014-05-05 15:48

o kiek naglis draskesi su Fortumo komanda,kuri klaipeda isvadavo nuo rusisku gamtiniu duju ir dydeliu sildymo kainu.

jaunuolis, 2014-05-05 14:19

Man atrodo Naglis Puteikis labiau tiktų į Krašto Apsaugos Ministrus. J.Olekas yra paskutinis nevykėlis, kuris absoliučiai nesigaudo savo kuruojamoje srityje. Naglis, priešingai, domisi ta sritim, manau jam pačiam būtų daug maloniau tai ministerijai vadovauti nei būti LR prezidentu. O LR prezidentas turėtų būti tas, kuris geriausiai reprezentuotų Lietuvą užsienyje. Grybauskaitė tam netinka, bet kito varianto irgi nėra. Norėčiau matyti tokį prezidentą kaip Estijos: intelektualų, gerai kalbantį angliškai. Na ką gi, teks boikotuoti šiuos rinkimus, gaila.

salomėja, 2014-05-05 08:28

JAUNIME TIK UŽ NAGLI .JAUNAS KOVOTOJAS PRIEŠ NOMENKLATURA JO KOMANDOJE SEKMES ATVEJU BUTU JAUNI ŠVIESUS VEIDAI O NE TIE VEMTI VERČIANTIS APARAČIKAI SĖKMES GERB. NAGLIUI .

gh, 2014-05-05 00:35

muziku balsus,realiai nieko jis nenusimano ir nieko nenuveiktu,bet muzikams jis gali patikti nes kalba muziku kalba

Dalius, 2014-05-04 20:28

Puteikis - šviežiai ir blaivai mąstantis kandidatas, kuris ne kažką apstrakčiai siūlo, o tiesiai šviesiai su konkrečiais pavyzdžiais pabrėžia ko neturi būti ir ką reikia keisti. Ir kalba žmogus į temą. Kiti kandidatai - apsoliutus 0. Kas labiausiai nustebino tai Balčytis, kuris nieko neturi ką pasiūlyt: kažką geriau.. Visišką anti reklamą daro socialdemokratams. Gaila, kad lietuvoje žmonės balsuoja tik už veidus ir partijas, o ne už teisingas idėjas. Linkiu Nagliui patekti į antrą rinkimų turą, o visiuomenei atverti akis. Sėkmės!

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*