Visi komentarai
yes, 2014-03-12 22:05

svetlana --- Manau, toks sprendimas yra teisingas. Turiu 3 vaikus- visi skiepyti. To ne kiek nesigailiu.--- gaila man tavo vaikeliu kad mamyte su vistos smegenelem, o jus garantuojate kad po eile metu tie skiepai nesukels sveikatos problemu , nes niekas uz tai negarantuoja,net gamintojas, pries priimdami sprendima kas liecia jusu paciu vaiku sveikata, pasitarkite su protingais zmonemis, aisku ne is medicinos personalo, nes is ten jus sulauksite atsakymo teigiamo, bet jie savo vaiku neskiepija.

yes, 2014-03-12 21:55

savo vaiku jei butu mazi dar, neskiepiciau niekada,nes teko perskaityti daug medziagos kas liecia skiepus,cia pasauline vaistu pramones mafija ir jiems reikalingas milij. milijardiniai pelnas,bet uz vakcinavimus ,skiepus iv. niekaa neprisiims atsakomybes del jusu vaiku sveikatos, kas bus po keletos metu ,yra ne vienas pvz. kad po skepo mire vaikai,zodziu yra internete daug info, tokia prievarta propagujantis medikai normalioj sali turetu buti atitinkamai ivertinti uz grotu,kas turi kokia teise nuspresti uz tevus? tuolab be jokios atsakomybes, paprasykite rastisko isipareigojimo kad sveikatos atstovai nesa atsakomybe uz pasekmes po skiepijimo ir pasibaigs visos kalbos ir prievarta. kur mes gyvename, kam tarnaujame??

Tomas, 2014-03-07 19:33

Toks dalykas nera labai blogas,vaikai kurie maitinasi motinos pienu ,bent metus ar virs igauna imuniteta daugeliui ligu,ateityje mazai serga ir yra atsparus ligoms,tai pats butiniausias dalykas ,galbut sakyciau motinos pareiga ,isskyrus jeigu tikrai neturi pieno.O grynas oras yra privalomas,kuo daugiau tuo geriau. Dabar moterys tik teismuose prisiteisineje vaikus teikdamos ,kad vaikai yra ju ir jie joms yra reikalyngi,bet susilaukdamai vaikucio skuba nutraukti maitinima,netgi memeta rukyti,bei girtuokliauja. Dauk tokioj apleistoj sistemoj reikia perziureti ,bet niekam neydomu.manau kaska panasaus turetu ir pas mus buti.

sarkastiska, 2014-03-06 19:08

emyratai prieme visuotini privaloma kūdikių zindyma iki dveju metų, kada tai zadate ivesti ir pas mus??? kas dar taps privaloma? grynas oras taip pat stiprina imuniteta, siūlyčiau privalomai kasdien po 3minimum valandas vaika lauke laikyti, sergant nevesti i lauka tik su gydytojos pažyma, ok? :DDD

Tomas, 2014-03-06 18:16

Skrebuti tu teisus

skrebutis, 2014-03-05 23:01

ITIN SVARBU TIKRIAUSIAI SVARBIAUSIAS DALYKAS KOKĮ AŠ ĮDĖSIU Į KOMENTARUS. Noriu paklausti ar kas iš skaitančiųjų iš giminų serga vėžiu? Na tada dar paklausiu ar žinot kaip vėžys gydomas jau 60 metų - RADIJACIJA, CHEMOTERAPIJA, OPERACIJA. Radiacija pati iš savęs sukelia vėžį ir kaupiasi organizme toliau chemoterapija irgi sukelia vėžį. Noriu paklausti kaip žmogus gali pasveikti jei gydomas tuo kas GALI SUKELTI VĖŽĮ ar kas nors apie tai pagalvoja? Viduramžiais jūreiviai sirgdavo keista liga kuri išmarindavo ištisas įgulas jūroje - galvojo kad tai užkrečiama liga, kažkokia bacija - galiausiai išaiškėjo kad tai vitamino C TRŪKUMAS. Turiu mintį kad vėžį sukelia vienos medžegos trūkumas. Gydyk kiek nori sergantįjį TOL KOL ORGANIZMAS NEGAUS TO KO JAM REIKIA TOL LIGA IR TĘSIS KOL BUS PRIEITA IKI MIRTIES. Jei žmogus pasveiksta po chemoterapijos yra tikimybė kad vėžys atsikartos po 4 - 5 metų ir jei atsikartoja atsiminkit kad su chemoterapija užmuštas vėžys pranyksta bet šįkart po keleto metų vėžys išsivystys dėl pačios chemoterapijos ar radijacijos. Pats dirbus su toksiškom medžegom - toks darbas ir žinau kad mano specialybės žmonėms vėžys pasitaiko. Taigi pradėjau versti aukštyn kojom internete kaip pagydyt vėžį augalinės kilmės preaparatais. Ir radau vaistai nemokami TŲ VAISTŲ PILNI SODAI IR KRAUTUVĖS - OBUOLIŲ SĖKLOS. Pats vėžiu nesergu tai kaip prevenciją porą obuolių per dieną suvalgau o sėklas išgliaudau kaip saulėgrąžas ir kiaužes išspjaunu. Obuolių sėklose yra vitamino b17. Pusę metų obuolų sėklas glaudau ir nieko - kojų nepakračiau. Tiesa viena taisyklė galioja valgau tiek skėklų kiek yra obuolyje kartu su pačiu obuolio minkštimu. Youtube paieškon įmeskit Vitamin B17 Kills Cancer rasit daug medžegos. Vaizdo įrašas kuris daugiausiai pasako apie vėžį. youtube.com/watch?v=d0PkVTYKNosyoutube.com/watch?v=d0PkVTYKNos GALI TURĖTI KRŪVAS PINIGŲ BET JEI TAVE UŽKAS KAPINĖSE KAIP TRAŠAS JAU NIEKAS NEBESVARBU.....

Tomas, 2014-03-05 19:01

Manau kad tiesa yra priimtina visiems ir ji yra viena ir ja kalbant zmonems nekyla jokiu klausimu visi ramiai reaguoja ir su ja sutinka,o jeigu tai yra neskaidru ,kaskas nori naudos ar siaip vykdo savanaudiskus tikslus tada kyla nesantaika,nepasitikejimas ,daugeliu zmoniu kyla ivairiausiu klausimu ir abejoniu.Todel politikoje ir visur kitur kyla ilgalaikes diskusijos ir jokiu naudyngu sprendimu visiems nera priimama ir visada gyvename galvodami,gincydamiesi ir itampoje.

aukse, 2014-03-05 16:10

Toks ministro sprendimas rodo, kad prasideda visuotinis zmoniu valdymas. Jau turime privalomu pirsto antspaudu duomenu baze suaugusiems, turiu mintyje - pasai. Turime ''five eye'' sistema, kuri saugo mus nuo terorizmo :) Dabar priverstinis skiepyjimas nuo kudikystes, tokiu budu bandoma palaikyti medicinos pramone (kainuoja skiepai ir visokios laboratorijos, be to poskiepijimo atsirandancios ligos, neziurint i tai jog jau dabar ir taip zmogaus organizmas yra visaip niokojamas vartojant nekokybiska maista) ir stabdyti zmonijos augima-dauginimasi. Jugi Afrikoje mazeja gimstamumas jau, nes ten jau daugiau nei 20m vykdomas priverstinis vietiniu gyventoju skiepyjimas, kuris papildomas mityba netinkancia to kontinento zmonems. Atsiprasau, kad per globaliai zvelgiu, bet turiu kita klausyma: kas bus su neskiepytais vaikais, kai jie sulauks mokyklinio amziaus?! Negi jiems bus negalima eiti i mokykla? ... ar gali buti taip, kad visi, kurie yra pries skiepus savo vaikus isves i tas salis, kur yra neprivalomas skiepyjimas... kas kels Lietuvos uki, kuris jau ir taip nepavyzdinis :) !? ...

Siaubu Siaubas, 2014-03-05 08:56

Geriau cheminei analizei ir ne nešt. Kad ten nuodai ko gero ir medikai supranta. Visi daro savo darbą. Mes kažkodėl naiviai tikimės kad mus gydo. Pabandykit šiais skiepais paskiepyti patį ministrą pradžiai ir po to medicinos personalą-visą. Pamatysite kiek čia tos smarvės atsiras. Patys pradės viešinti savo gerus darbus ir priešintis skiepams !!!!!!!!!

skrebutis, 2014-03-05 08:23

Skiepo kultūrą augina ne žmogus audiniuose su tom vakcinom suleidžiama ir svetimo organizmo (vištos) DNR. Sudėtin skiepų įeina gyvsidabrio druskos, aliuminio druskos, formaldehidas ir tt. Ir tą š leidžia tik gimusiem ar penkiamečiams. Kas nors gaukit tų vakcinų ir nuneškit cheminei analizei kokio brudo ten pridėta.....

skrebutis, 2014-03-05 08:13

Populecijos kontrolė naudojant skiepus. youtube.com/watch?v=13QiSV_lrDQ skaitykit ir bėgančią eilutę - suprasit kodėl visiem tos alergijos kyla. youtube.com/watch?v=3AgKBVaPKWo

Tomas, 2014-03-04 21:49

Manau skiepyti vaikus kuo dabar yra skiepijami manau yra nelabai suprantama ir uztai tevai kurie rupinasi savo vaiku sveikata yra susirupine ir tam priestarauja.Vaikus kaip ir anksciau skiepyti nuo keliu ligu manau gal yra logiska,bet dabar skiepyti ir daktarams teigti ,kad reikia skiepyti nuo daug begales ligu nes tavo vaikas gali isvaziuoti kada gyventi i kokia afrika,yra gryna nesamone.Vaikas nuo mazens turi pats igauti normalu imuniteta kuris susiformuoja ilgam laikui,o dabar palikti vaikus be galimybes igauti imuniteta naturaliai juos skiepijant.Taip asmenys yra pripratinami prie vakcinos ir jos negavus manau pasekmes liudnos,cia yra formacininku biznis .Tokiu atveju yra lengva reguliuoti zmoniu populecija,ju susirgimus ir t.t.Nieko keista tuoj formacininkai sugalvos tutele su maisto papildais sintetiniais ir prades isstumineti normalius maisto produktus.Manau ateitis tokia,silpni neatsparus zmones kurie bus priklausomi nuo vaistu ir visokio kito slamsto.Ateis toks laikas kaip pinigai bus nieko verti ieskosime sveiku zmoniu,o ju bus ten kur nepasieke jokie skiepai ir visas kitas slamstas.Issinaikinsime patys save.Manau kaskos mirtingumas vaiku gal ir bus didesnis skaicius ,taciau kiti bus daug sveikesni ir linksmesni.Islieka stipriausi nieko cia nepadarysi.Manau tuoj moterys vaziuos i dziungles ieskoti normaliu pajegiu tikru vyru.

aras, 2014-03-04 16:44

nesutinku su prievole skiepyti vaikus. medicinos firmu palaikymas/protegavimas

Svetlana, 2014-03-04 12:55

Manau, toks sprendimas yra teisingas. Turiu 3 vaikus- visi skiepyti. To ne kiek nesigailiu. Jokių komplikacijų. Lietuva tikrai nėra šalis kur eksperimentuojama su vaistais. Tiesiog reikia skiepyti iš tikrųjų sveiką vaiką, i ne tingėti eiti į polikliniką kelis kartus, nors eilės aišku yra kosminės. Galbūt teveliam reikėtų labiau pasidomėti kokios bus pasekmės jei jų vaikai susirgs ligomis nuo kuriu bandoma apsisaugoti? Dabar žmonės yra kosmopolitiški, daug keliauja ir dirba svetur. Ypač madingos šalis kaip Indiją, Malaiziją ir pan. Žinoma vaikų mes netempiame su savimi, bet patys galime būti nešiotojai. Tas neskiepijimas yra tiesiog mada, bet mada labai žalinga.

Tadas, 2014-03-04 11:13

Ministro pažiūros tikrai diktatoriškos, komunistinės. Baisu. Ar nesuvokia dėl sentavės? Kas galėtų paneigti, kad tai nekorumpuota.

Siaubu Siaubas, 2014-03-04 10:57

Atkreipkite prašau dėmesį į tai kaip brukamas vaikų skiepijimas. Iš ties labai gailiuosi, kad sutikau po ilgų gydytojų spaudimų ir įkalbinėjimų paskiepyti dukrelę. Kaip matau daugybė problemų turime būtent nuo to. Jau trys operacijos šaltasis akies miežys, susilpnėjęs imunitetas ir t.t Čia kažkoks siaubas. Žmonės galvokit ką darot ! Reikalaukit kad gydytojai pilnai atsakytų už tai ir pasirašytų dokumentus patys po skiepų dokumentais savo atsakomybe, o ne tėvų atsakomybe.

Siaubu Siaubas, 2014-03-04 10:57

Atkreipkite prašau dėmesį į tai kaip brukamas vaikų skiepijimas. Iš ties labai gailiuosi, kad sutikau po ilgų gydytojų spaudimų ir įkalbinėjimų paskiepyti dukrelę. Kaip matau daugybė problemų turime būtent nuo to. Jau trys operacijos šaltasis akies miežys, susilpnėjęs imunitetas ir t.t Čia kažkoks siaubas. Žmonės galvokit ką darot ! Reikalaukit kad gydytojai pilnai atsakytų už tai ir pasirašytų dokumentus patys po skiepų dokumentais savo atsakomybe, o ne tėvų atsakomybe.

Siaubu Siaubas, 2014-03-04 10:57

Atkreipkite prašau dėmesį į tai kaip brukamas vaikų skiepijimas. Iš ties labai gailiuosi, kad sutikau po ilgų gydytojų spaudimų ir įkalbinėjimų paskiepyti dukrelę. Kaip matau daugybė problemų turime būtent nuo to. Jau trys operacijos šaltasis akies miežys, susilpnėjęs imunitetas ir t.t Čia kažkoks siaubas. Žmonės galvokit ką darot ! Reikalaukit kad gydytojai pilnai atsakytų už tai ir pasirašytų dokumentus patys po skiepų dokumentais savo atsakomybe, o ne tėvų atsakomybe.

Siaubu Siaubas, 2014-03-04 10:57

Atkreipkite prašau dėmesį į tai kaip brukamas vaikų skiepijimas. Iš ties labai gailiuosi, kad sutikau po ilgų gydytojų spaudimų ir įkalbinėjimų paskiepyti dukrelę. Kaip matau daugybė problemų turime būtent nuo to. Jau trys operacijos šaltasis akies miežys, susilpnėjęs imunitetas ir t.t Čia kažkoks siaubas. Žmonės galvokit ką darot ! Reikalaukit kad gydytojai pilnai atsakytų už tai ir pasirašytų dokumentus patys po skiepų dokumentais savo atsakomybe, o ne tėvų atsakomybe.

Siaubas, 2014-03-04 10:02

Tik Lietuvoje neskiepitu vaiku nepriims i darzelius, visur kitu Europoje net tokio klausymo nesukels.

pries skiepus, 2014-03-04 09:55

Sutinku su jonaviskiu tevu. Skiepai kelia ligas. Gyvenu JK ir turiu daubybe seimu kurie neskiepijo vaiku. Sutinku ir su tuo kad tevai skaite daugybe irodymu pries priimant sprendima taigi neisilavine zmones pasiraso lapelius neskaitant. neketinu ir savo vaiku skiepyti. Gaila negalesiu atvikti palaikyti mitingo kovo 17.

Saule, 2014-03-04 07:34

Laba diena, vaikui bus 5 metai neskiepytas, bet jei norečiau suskiepyti kokia butų skeipijimo tvarka?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*