Visi komentarai
BlankSpot, 2013-05-22 15:05

Kaip visada, mokinkim mokesciais ir priespauda, dauguma lietuvoje yra isgeriantys, dalis nemaza yra nutuke ir taippat nemazai yra rukanciu. Taigi apmokestinkim visa lietuva, kaip sakant :) O pinigeliai nuguls i kazkieno kisenes, o ne i musu ateities gydyma. Kol pas mus klesti korupcija, tol jokie mokesciai nenukeliaus i skirtas vietas.

ne storas, 2013-04-25 09:19

Menininkai yra pateikę ir daugiau siūlymų valstybei, gal kada kas apsvarstys

oij oij, 2013-04-24 23:13

Dėl alkoholio 'dažno' ir ' nedažno' vartojimo, tai galima padidint akcizą. Su rūkymų papraščiau, nors irgi ne problema kelt akcizą. O dėl nutukimo, tai kai kur pasaulyje tai jau veikia - medikai nustato, ar nutukimas ne dėl ligų (čia aišku kyšių problema iškyla), duoda pusmetį (ar kažkiek) pasitaisyti, jei ne - moki. Labai teisingas sprendimas būtų. Kodėl sveiki, atitininkamai ir darbingesni, turi mokėt už kitus, dažniau besigydančius dėl savo kaltės (reklamą kaltint tai jau baisiai silpnavališka). Kur prabalsuoti už?:D

bratela525, 2013-04-24 22:27

jopapa:) nors karta puse seimo sau mokescius pasikels del svorio:)

Giedre, 2013-04-22 17:34

Visiskas nusisnekejimas! Mane (nesiojancia 15 kg virsvori pagal KMI skaiciuote) netgi izeidzia tokie svarstymai! Reikia mokyti visuomene (ypac nuo pat jaunumes) gyventi sveikiau, todel tokiu plepalu pastangos turi buti fokusuojamos i svietimo siais klausimais temas, o ne kas penkiolika minuciu plauti per televizija smegenis reklamomis apie nenusakomo skonio cipsus, kolas ir panasius dalykelius, ir po kurio laiko susigriebti, kad esame nesveika visuomene. Tie, kas piknaudizauja alkoholiu ar yra nutuke, yra ligoniai, alkoholiku dauguma dar yra ir nepasiturintys. Uzdetas papildomas mokestis, vargu ar jiems pades.... o gal net paskatins dar didesni skaiciu depresuotu ir besizudanciu..... O rukalius apmokestinti tiesiausias budas didinti rukalu kainas (nepamirstant kovos su kontrabanda).

Steponas, 2013-04-19 13:16

Ir tik tokią prevenciją gali sugalvoti? :D Padidinti žmonių išlaidas? Apgailėtina!!

adad, 2013-04-19 10:28

Įdomu, kaip jie nuspręs, ką reiškia nuolat vartojamas alkoholis ir kada tik kartais? Dauguma jų patys vartoja alkoholi, bet spėju mokesčių didesnių nemokės.. Antsvoris gali būti ne tik dėl netinkamo gyvenimo būto, yra įvairiausių ligų... Dėl rūkymo tai iš dalies sutinku, bet vėlgi, jei įmanoma medicininiu būdu nustatyti, kad žmogus rūko, ar papildomus tyrimus apmokės valstybė? Ar šios papildomos išlaidos atsipirks surinkus didesni PSD?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*