Visi komentarai
oho), 2012-05-14 21:54

... pranesejas turetu inspiruoti, turetu ka pasakyti... o cia?) pradeda varginti tas sarlatanizmas. Negali buti jokios racionalios kritikos, nes nera apie ka diskutuoti, tai "alus paistalai". + kazkokiam kvailiui vaidenasi, kad sventas rastas, yra konstanta ir panaceja. Butinai kavily, pranesk pastoriui, nors pats zinoma esi katalikas)

Stebetojas T. to geras, 2012-04-27 06:54

bet pranesejas yra pranesejas, o ne ureju gamintojas,- jis kitus skatina kitus mastyti kitaip. vienok tokiems jau prisiskaiciusiems, jis pradzioje ir net per daug savikritiskai pranese,- kad paskaita bus neidomi ir nieko naujo neisgirsit, taip kad nera ko pykti :) nors, geras, tu visgi teisus, reikes pastoriui pasakyti, kam jis cia skaito garsiai is sakyklos Sventa rasta, nes ta knygute visiems prieinama, ir viskas jau sukurta iki jo .

Zegelena, 2012-04-26 07:23

Egiptas gyvavo jau daugiau nei 13000 metu atgal. Ir tokie dalykai kaip rastas egzistuoja gerokai seniau. Ir tos piramides pastatytos juk is virsaus i apacia. Istorija ilgesne, nei mus moke mokykloje biciuliai.

Anonimas, 2012-04-25 22:57

o tau bele kad paburbėt. Galbūt auditorijoj kai kas ir tų knygučių neskaitė ir bus jiems naujiena. Ką tu žinai, kokias idėjas pranešėjas turi ir ką sukūrė? O gal nenori (ir neprivalo) pasakot apie save, gal vakaro tema kitokia. Kitų mintis surinkti ir suprantamai pateikti irgi sugebėjimo reikia. Jei pats būtum naudingas visuomenei ir nueitum kada moksleiviams/studentams paskaitos ar pranešimo pravest, suprastum ir dabar čia tuščia kritika neužsiiminėtum.

geras, 2012-04-25 20:48

jo, geras pranesejas... perpasakojes kratini is keletos, visiems prieinamu knyguciu. Kodel pats nieko verto taip ir nesukure? Gal todel, kad pats jokiu ideju neturi?

šauni iniciatyva, 2012-04-25 19:45

tik toje skaidrėje, kur kalbama apie Egiptą, esą sunku būti rašytoju kai viskas jau parašyta įsivėlė klaida datoje, nes 5000 m. pr. Kr, dar nebuvo paties rašto. Pasitaisykite, nes gadina bendrą gražų vaizdą.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*