Visi komentarai
Baba, 2013-03-13 12:51

Viskas yra laikina, laikinas ir energetiku dominavimas. Jau dabar sparciai kuriamos technologijos zenkliai sumazinancios energijos poreiki.

Norkulis, 2013-03-13 10:35

Kai daug subjektų metasi į vieną sritį, joje išauga konkurencija ir krenta tos srities pajamos ir pelningumas. Taip šiandien gal ir atsitiko kai kuriose technologijų/žinių ekonomikose. Kai dalis nusivylusių čia subjektų mesis į kitą sritį, pvz. į technologijų, alternatyvių iškasenų gavybai, kūrimą, situacija pasikeis. Straipsnio autorius kažkodėl įsivaizduoja, kad šiandieninė padėtis yra galutinis rezultatas, nors gal būt tai - tik eilinis pasiūlos/paklausos sinusoidės vingis.

Atha, 2013-03-10 16:31

Ko jaudienies pastebetojau, negi nesimato kad nukopijavo dar viena "almighty USA" straipsni

Pastebejimas, 2013-03-10 02:35

Straipsnio pavadinimas neatitinka straipsnio turinio - arba turetu buti sukonkretintas. 1. technoligiju kurejus supriesino su gamintojais. Sakyciau nesamone - juk gamintojai ir vadovaujasi technologijomis. Technologijos pacios savaime niekada nebus pelningos, jeigu nebus fianasavimo is gamintoju; 2. Is kur istraukti duomenys ir ka autoriu vadina istekliais? a) Kiek zinau, daugiausiai naftos zaliavos turi Rusija, Saudo arabija ir kt., bet ne USA; b) brangieji metalai apie 90% atkeliauja is Kinijos, o ne USA; c) USA aplenke visus tik skaluniniu duju gavyboje, deka ko sumazino naftos importa is kitu saliu; Siuo klausimu autorius, sakyciau, turejo kalbeti ne apie isteklius, bet gamybos pajegumus. Zodziu straipsnis is pirsto lauztas. Kada pagaliau lietuviu autoriai ismoks ydeti nuorodas is kur eme informacija, kaip tai daroma rusiskuose straipsniuose. Tuo labiau tai svarbu "konomika.lt" autoritetui - juk tai ne bulvarine ziniasklaida, o kazkas objektyvesnio. Gal turetumet iskelti reikalavimus norintiems talpinti straipsnius jusu tinklapuje?!!!!

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*