Visi komentarai
Gytis, 2014-05-08 02:29

Solevita pasuk ir papasakosiu as tau kita medalio puse kaip tavo zmona suka romana su tavo verslo partneriu ir kaip buvo atskleista si valstybinio lygio slapta informatsija koks jos ir mano dabar gyvenimas Tai kaip skirybuose nebuna vieno kalto taip ir poruose nebuna viskas rozinem spalvom nudazyta visko buna juk zmones tremtyje isimyledavo gimdavo sibire ir vaikai ir gryze i LT kartu graziai pasendavo Va cia tai tikra draugyste ir Meile o dabar tai kas koks nesusipratimas atsirado vedybines povedybines sutartis visi bijo kad neapgautu vienas kito tai jau nekelia pasitikejimo tai apie kokia senatve dar galim sneket Ir dar as savo pirmo milijono laukiu ir sistemyngai einu nuo 8iu metuku budamas vaikas dabar man 45 metai ir tik dabar kas kas tai matosi tam tunelio gale pagaliau jis arteja :) Verslininkais gimstama o ne tampama Kaip ir spetsialistais yra gimstama o ne tampama Poetais irgi gimstama o netampama Muzikantais Dainininkais yra gimstama o netampama pavizdys Meirunas buves statybininkas o kas jis dabar MILIJONIERIUS A.Sabonis jis juk nedyrbo su fura o paskui nuejo zaisti kases :) Butu smagu kad paskambintu kokia verslininke ir pabandytu viska paneigti turit drasos pasukit mano vardas Gytis tel. 867777474 Man 45 vasaros Taip pat turiu nuosava versla! galiu nemokamai pakonsultuot!!!!

serzas, 2014-05-07 20:43

jus rasykit viska nuo pat pradziu o ne tik graziaja puse yra labai geras posakis turtingais netampama turtingais padaroma, arba geras zingsnis pirmyn pasekme gero pendelio is galo

kukas, 2014-05-07 16:58

geriau papasakotų apie tuos, kurie padarė pinigus, ir, būdami 35-40 metelių, išėjo į pensiją tų pinigėlių išleisti. Kas iš to milijardo? už jį laiko nenusipirksi.

kukas, 2014-05-07 16:58

geriau papasakotų apie tuos, kurie padarė pinigus, ir, būdami 35-40 metelių, išėjo į pensiją tų pinigėlių išleisti. Kas iš to milijardo? už jį laiko nenusipirksi.

solevita, 2014-05-07 08:45

Kai taip manote, jūs neigiate pinigus, bet parodykit nors vieną žmogų, kuriam jų nereikia. O darni šeima visada palaiko vienas kitą ir tokie išbandymai tik sustipriną ją. Išyra jos ne dėl pinigų, o dėl vargano šeimos nario dvasinio pasaulio, kuris nespėjo taip greitai augti kaip turtai. Draugą pažinsi nelaimėje. Bet ta ,,nelaimė" turi plačią reikšmę. Jei tavo tariamas draugas jaučiasi atstumtas ir suserga pavydu, tai tik parodo, kad jis nėra tas, kuris vertas tavo sugaišto laiko su juo, nes tikras darugas džiausis tavo pasiekimais ir visada palaikys tave tavo sumanymuose, kurie veda į tavo klestėjimą. Tad auginkim ir turtus ir savo dvasią (vidinę kultūrą ir vertybes), o visą kitą atsispindės išorėje ir butinai bus įvertinta aplinkinių.

taigi, 2014-05-06 12:56

jie atiduoda viska, padaro viska... zodziu netenka saves, draugu, seimos,artimuju. vardan ko?- del pinigu.. ar del to verta? jiems vel is naujo tenka pirkti seima, draugus. grazi tik fasadine puse. vidus - supuves... feee... kodel apie tai nekalba? ogi kad nepopuliaru.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*