Visi komentarai
Racionalistas, 2012-10-22 23:19

Tokie straipsniai su tokiais interviu kaip Maurico ir Švedo tik parodo valdžios cinizmą ir nesiskaitymą su Lietuvos žmonėmis. Absurdiški bandymai sumenkinti ir paniekinti Lietuvos gyventojų nuomonę naudojant visokias nelogiškas referendumo rezultatų interpretacijas. Šiomis dienomis per visus žiniasklaidos kanalus ypač stipriai jaučiamas konservatorių bei kitų VAE statyba suinteresuotų asmenų įtaka bandant paveikti visuomenės nuomonę. Papirkinėjami ne tik žurnalistai, bet ir komentatoriai.

skrebutis, 2012-10-22 20:48

Paskaičiuokim, protingieji kurmiai nuo 2001 iki dabar išvažiavo daugiau nei 400000 darbingo amžiaus Lietuvos piliečių. Tendencijos lieka tos pačios gyvent lietuvoj švelniai sakant nėra saldu ir kol pastatys tą naująją atominę išvažiuos dar 400000 lietuvių. Tai leiskit paklausti kam po galais ta atominė bus reikalinga jei niekas lietuvoj nei gyvens nei dirbs iš čia net pencininkai emigruos... Plius Lietuvoj Elektėnai turi visus pajėgumus aprūpinti visą lietuvą reikalinga elektra nieko statyti nereikia reikia dujas atpiginti. Kokias avigalviais valdžiai reikia būti kad nesuprasti jog VALSTYBĖ IŠSIVAIKŠTO ir niekam jau nebereikės tos jų "nepriklausomos ir "pigios" elektos"

Zilvinas, 2012-10-22 19:04

Lietuviams reiktu pasizeti i Italija.Tai salis kuri uzsidarinejo savo elektrines ir paliko energetiskai priklausoma nuo importuojamos naftos ir duju.REZULTATAS-VISISKAS DUGNAS.Lietuvoje mazai paliko protingu zmoniu,o dauguma likusiu skaito bulvarini s...a ir su isplautom smegenim eina balsuoti.Nesvarbu kad jai mes nepasistatysim AE,salia musu Lietuvos Sienu isdygs net kelios AE.Ka galiu pasakyti "runkeliai" ir tiek.Tiesiog su tokiais balsuotojais Lietuvoje ilgai dar nebus "sviesos tunelio gale".

Dar įdomiau, 2012-10-22 18:35

VAE visiškai palaiko didžiausias Lietuvos patriotas, didžiausias kovotojas už Lietuvos energetinę nepriklausomybę ir, matyt, didžiausios būsimos Lietuvos Respublikos Seimo frakcijos beigi galbūt naujosios Vyriausybės vadovas. Visos kortos energetinės nepriklausomybės rankose.

kazimieras, 2012-10-22 18:29

O kaip čia palaidosi? Tokie pinigai šuniui ant uodegos plaukia! Ir be to - tokia pigi elektra po 18 metų galėtų būti! Tik 3 kartus brangesnė už gamintą IAE:)

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*