Visi komentarai
Nesupratau, 2016-09-13 10:14

Penkis kartus perskaiciau sita sakini is vieno ir is kito galo, bet vis tiek nesupratau "„Liovėsi moksleivių tėvų skundai dėl prisiimtų moksleivių kreditų." Apie kokius moksleivius cia kalba eina. Negi mano pirmokas gali pasiimti kredita ir paskui pats ji bankui ir grazinti. Jeigu tam nereikalingas tevu sutikimas, tai vadinasi uz moksleiviu kreditus tevai ir neatsako.

raguolis, 2016-09-11 22:51

Valstybei ir bankams reikalinga neišprususi, prasiskolinusi ir prasigėrusi tauta tokia kaip lietuvių. Lengva kontroliuot paprasta melžti ko daugiau reikia. Idijotams žadi kad ritoj gyvens geriau bla bla blablabla. Pragyvenimo lygis vos vos kyla O VALSTYBĖS SKOLA VIS DIDĖJA... KURIĄ TEKS KAŽKADA APMOKĖTI... TADA BANKININKAI UŽ RAŠALO IR POPIERIAUS SAVIKAINĄ GAUS REALŲ TURTĄ VISĄ VALSTYBĘ SU VISAIS FREE RANGE SLAVES. ŽMONĖS RINKIMAI YRA CIRKAS KURIAME DALYVAUDAMI PATYS SUTINKATE KAD IŠ JŪSŲ VOGS IR JUMS MELUOS......

Marsietis, 2016-09-10 12:17

Vasiliauskas mano giminaitis, kaip iš mėnulio nukritęs, aš iš Marso. Jam blogiau, lunatizmas nepraeina net dienos metu, man ryte praeina, tada ir suprantu kodėl žmonės nori greitų kreditų, o jam sunkiau, neatsibunda nabagas.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*