Visi komentarai
Mindaugas, 2014-05-09 09:17

Sveiki, visoje ES ekologišką produktą pažymi vieningas ženklas (žaliame fone lapelio formos žvaigždutės). Daugiau informacijos rasite čia Naujiena - Lietuvos ekologinių ūkių kooperatyvas "EKO tikslas" tuoj pradės prekyba ekologiškais fermentiniais sūriais "Bio Tilžė" ir Bio Goauda"

sarasas, 2014-05-09 02:53

padarytu sarasa firmu kas ir zinotumem visi kas tik garsiai saukia o kas istikruju gerai dirba sitoj sriti..

Saulius, 2014-05-08 22:27

Gal ne apie ekologiškas prekes, bet... Antai, lietuviškas indų ploviklis, paprastas, nesmirda, nepažeidžia pirštų odos taip kaip feiris ar neutral. Deja neutral pabandžiau, jis nesmirda, bet brangiai kainuoja ir labai labai pažeidžia pirštų odą. Optima linija kažkokius kvapus deda, kad po indų plovimo smirda. Dabar arčiau tiesos. Neutral nededa daug aromatizatorių, įvairių priedų, tai teoriškai turėtų būti pigiau. juk net pakuotė nespalvinga. o kaina tai grubiai 4 x didesnė už paprastą lietuvišką. Na, atimkim skystumą, lieka gal kokie 2 x brangiau. kodėl? Juk turi būti pigiau! Daug kur panašiai. Žinoma, žemės ūkis yra kiek kitaip. bet ar tikrai nenaudojo herbicidų? ar tikrai patys ravėjo? O trąšos ir taip per žemės vandenis ar net lietų papuola...

Neba, 2014-05-08 19:30

Ne taip viskas sudėtinga, kaip čia parašyta. Užtenka pažiūrėti, ar ant gaminio pakuotės yra ekologiško produkto statusą patvirtinantys sertifikatai. Jų ne tiek ir daug (pvz., Ecocert). Be to, galima apsipirkti sveikų produktų krautuvėse, ten gaminiai atrenkami, nes kitaip nukentėtų parduotuvių tinklo reputacija. O dėl kainos tai vėlgi, pigiausi produktai nebūtinai yra blogi; o ekologiški dažnai ne tokie brangūs, kaip prastos sudėties, bet stipraus marketingo produktai.

Tetutė, 2014-05-08 19:06

Ne, ne pletkai. Ten kur geras biznis, visada atsiranda šaunuolių norinčių pasipelnyti nesąžiningai. Beje, teksto autorius klysta, kad žmonės žiūri ne į kokybę, o į kainą. Pagal savo pajamas, deja, ne visi gali sau leisti prabangą vartoti kokybiškus gaminius. Čia, deja, pasirinkimą ir lemia kaina.

čia tik pletkai -, 2014-05-08 14:07

KUR PAVYZDŽIAI IR FAKTAI ? - ŽMONĖS TURI JUOS ŽINOTI !

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*