Ekonomika.lt Nr. 155

2014-05-15 14:32

 Naujausiame savaitraščio numeryje skaitykite:

Olimpas – ne visiems

Knygynų rūsiuose dulkančios motyvacinės knygutės skelbia, kad visi turi vienodas galimybes ir progas tapti turtingu. Bandant nupiešti Lietuvos turtuolio paveikslą paaiškėja, kad ne viskas taip jau paprasta.

Lietuviškas sviestas skalsesnis

Prancūzų konditeris Thierry Lauvray Lietuvoje plečia savo verslą – prieš kelias savaites Vilniaus gatvėje atidarė antrą kepyklėlę „Boulangerie Thierry“.

Brangios Ukrainos ir „Gazprom“ skyrybos

Nuo pat krizės Ukrainoje pradžios visi nebyliai nuogąstavo dėl galimo Rusijos dujų kranelio Europai užsukimo. Iš pradžių dėl retorikos, vėliau – dėl sankcijų. Europa gal ir pasiruošusi gyventi be dujų iš Rytų, bet kokį pavyzdį parodys Lietuva?

Kelionės tikslas – Lietuva

Gyventojai migruoja lygiai taip pat kaip paukščiai. Tai, kad pastarieji grįžta, su džiugesiu prisimename kiekvieną pavasarį, tačiau apie grįžtančius tautiečius nesame linkę kalbėti. Aišku, lengviau skųstis, kiek daug jų emigruoja. 

Kur stringa Vilniaus „mikriukai“

Kaunas nuo rugpjūčio 1 d. į miestą susigrąžina maršrutinius taksi, o Vilniuje kol kas šiuo klausimu – savivaldybės tyla. Kur stringa konkursų sąlygos?

Euro ir karo makleriai nesureikšmina

Investuotojai tarsi orakulai gali nuspėti euro įvedimą Lietuvoje, tačiau netikėta krizė Ukrainoje gali suduoti rimtą smūgį ir gal net priversti atsisakyti maklerio meno. Vis dėlto ekspertai pastebi, kad Baltijos šalių biržos lieka saugiu užutėkiu net ir neramiais laikais.

Leidinį internete skaitykite nuo gegužės 19 d.

Leidinį prenumeruokite ČIA.

 

 

 

Close

 

 

Dienos klausimas

Ar planuojate įsigyti NT dar šiais metais?

 

Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas