„iPhone 5s“ galės filmuoti 120 kadrų per sekundę greičiu

Kalbant apie būsimo „iPhone 5s“ kamerą, gandai minėjo tik tai, kad išmanusis telefonas gali gauti ,,Sony" gamybos 13 megapikselių kamerą su dviguba LED blykste. Vis tik puslapis 9to5Mac, pasitelkęs programinės įrangos „archeologus“, iOS 7 kode aptiko užuominas apie naują kameros funkciją, kuri leidžia filmuoti 120 kadrų per sekundę sparta. Tokios vaizdinės medžiagos peržiūra gali sukelti sulėtinto veiksmo įspūdį, nors ir nelabai stipraus.

Bandymai priversti ,,iPhone 5" dirbti su šia funkcija sėkmės neatnešė. Tai privertė publikacijos autorius padaryti išvadą, jog nauja programinės įrangos galimybė pasirodys kartu su „iPhone 5s“ anonsu. Reikia pažymėti, jog ,,Samsung" savo išmaniojo telefono ,,Galaxy S4" kamerai analogišką funkciją jau numatė. Šiuo atveju ,,Apple" būtų besivejančio padėtyje. Ankstesnių ,,iPhone" versijų pasirodymas visuomet buvo lydimas nauju kamerų funkcionalumu, taigi „iPhone 5s“ debiutas išimtimi tapti neturėtų.

Tuo pačiu metu kinų žiniasklaidos priemonės praneša, kad Kinijoje esančiose ,,Foxconn" gamyklose pradedamas didinti darbuotojų skaičius. Visa tai susiję su naujos kartos ,,iPhone" gamybos pradžia. Manoma, kad „iPhone 5s“ pasirodys šių metų rudenį. Iš ,,Apple" vadovybės lūpų išsprūdę žodžiai tai tik patvirtina – vienoje iš ketvirčio ataskaitai skirtų konferencijų ,,Apple" vadovas Timas Cookas pažadėjo, kad 2013 metų rudenį mūsų laukia „galybė naujų produktų“.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/iphone-5s-gales-filmuoti-120-kadru-per-sekunde-greiciu-40877.html