Krymas traukiasi iš atostogautojų planų

Didžiausios Ukrainos turizmo operatorės praneša, kad pastaruoju metu mažėja norinčių vykti ilsėtis į Krymą. Pardavimai sumažėjo kone trečdaliu. Lietuvos turizmo rinkos specialistai taip pat teigia šiuo metu kelionių į nerezervuojantys. Tačiau kelionių organizatoriaus „Tavo kelionės“ vadovė Vilma Stonienė sako tikinti, kad vasarą reikalai pasitaisys:

„Kadangi mūsų sezonas prasideda tik nuo birželio mėnesio, dažniausiai keliautojai pradėdavo pirkti kovo mėnesį. Kol kas turime tik užklausų, tačiau realių pardavimų ir kelionių rezervacijų neturime. Šiuo metu stebime situaciją ir kol kas kelionių nerezervuojame, bet, manau, kad viskas išsispręs iki vasaros“, - kalbėjo V. Stonienė.

„Kaip tik šiandien kalbėjau su partneriais, su kuriais mes bendradarbiaujame. Partneriai minėjo, kad turėjome užsakymų kovo mėnesiui iš Rusijos vaikų atostogų metu. Šiuo metu rezervacijos yra sustabdytos ir ko gero šios kelionės neįvyks. Jie vylėsi, kad viskas artimiausiu metu išsispręs, ir vasarą toliau normaliai startuos su kelionėmis. Sako: mes norime dirbti ir užsidirbti, nenorime kariauti.“

Iki šiol vien iš Rusijos į Ukrainą keliaudavo per du milijonus turistų.

Šiomis dienomis ginkluotos grupės kelia neramumus Kryme.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/krymas-traukiasi-is-atostogautoju-planu-49095.html