„Samsung” pristatė „Samsung GalaxyNote 4“

„Samsung Electronics“ šiandien pristatė naujausią „Note“ serijos telefoną „Samsung GalaxyNote 4“, kuris išsiskiria inovatyviomis funkcijomis, leidžiančioms patogiai ir sparčiai atlikti kasdienes užduotis.

„Šios serijos inovatyvūs įrenginiai išsiskiria dideliu, ypač patogiu naudoti ekranu ir „S Pen“ funkcija“, – sakė J. K. Shinas, „Samsung Electronics“ Informacinių technologijų ir mobiliųjų įrenginių skyriaus vadovas.

Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje,pridūrė, kad nuolatinėmis inovacijomis siekiama palengvinti žmonių gyvenimą: „Telefone įdiegtos visos naujausios technologijos, leidžiančios kokybiškai, greitai ir efektyviai atlikti kasdienius darbus ir pareigas.“

Galingas įrenginys
„Samsung GalaxyNote 4“ išmaniajame telefone įdiegtas 5,7 colio „Quad HD SuperAMOLED“ ekranas, kuris labai aiškiai ir ryškiai atkuria vaizdus, sukuria geresnį vaizdo atkūrimo kampą ir leidžia vartotojui mėgautis kokybišku vaizdu.

Didelis ekranas ir „MultiWindow“ funkcija leidžia vartotojui sparčiai pereiti iš vienos programos į kitą, neuždarant naudojamo lango ir neatidarant naujo puslapio. Taip užtikrinamas didesnis produktyvumas, suteikiant galimybę patogiai naudotis keliomis programomis.

Be to, įrenginyje įdiegtos naujausios vaizdo kameros sistemos, leidžiančios atskleisti ryškesnius ir aiškesnius vaizdus. Įrenginio galinėje dalyje įdiegta 16 megapikselių kamera, turinti išmanųjį optinio vaizdo stabilizatorių, kuris apsaugo vaizdo kokybę, jei filmuojama drebančia ranka. Išmaniojo telefono priekyje esanti 3,7 megapikselio kamera užtikrina 90 laipsnių fotografavimo kampą ir 120 laipsnių pločio kampą, todėl nekils problemų norint nusifotografuoti su dideliu būriu draugų.

Jei dažnai ir daug kalbate telefonu, nepakeičiama „GalaxyNote 4“ savybė – greito įkrovimo funkcija ir energijos taupymo režimas, dėl kurio išmanusis telefonas gali veikti ilgiau nei įprastai. Naujajame telefone įdiegti keli mikrofonai ir patobulintas garsiakalbis, todėl nebekils problemų kalbant triukšmingoje aplinkoje. Įdiegtas diktofonas atskiria net aštuonis skirtingus balsus, todėl dalyvaujant grupinėje diskusijoje bus paprasta išskirti ir klausytis tam tikro kalbėtojo.

„Samsung GalaxyNote 4“ siūlo patobulintą piršto antspaudų skaitytuvą ir ultravioletinių spindulių jutiklį, siekiant apsaugoti asmeninius duomenis.

„S Pen“ ir „S Note“ – kasdienėms užduotims
Siekiant kasdienes užduotis atlikti greičiau ir lengviau, buvo patobulintas „S Pen“ rašiklis – funkcionali ryšių tarp telefono ir vartotojo tvarkyklė, leidžianti patogiau įvesti informaciją ir valdyti įrenginį . Rašiklį vedžiojant virš ekrano, atsiveria „AirCommand“ – funkcijų rinkinys, tokių kaip „ActionMemo“, „ScreenWrite“, „ImageClip“ ir „SmartSelect“, dėl kurių nebereikia blaškytis tarp ekranų, įsiminti komandų ir peržiūrėti skirtingų meniu.

Siekiant dar efektyviau žymėti pastabas, telefone įdiegta „S Note“ sistema. Naudodami ją vartotojai gali ne tik spausdinti ir rašyti, bet pasitelkdami „SnapNote“ funkciją fotografuoti popieriaus lape ar klasės lentoje esantį tekstą, kuris greitai ir lengvai konvertuojamas į „S Note“ sistemą. Vartotojai taip pat gali greitai įrašyti savo mintis naudodami „VoiceMemo“ funkciją.

Funkcionalus dizainas
Naujasis „Samsung GalaxyNote 4“ – aptakių formų ir stilingo dizaino. Įrenginio briauna dengta metalo rėmeliu, kuris susilieja su ekranu. Galinis dangtelis – minkštos tekstūros, todėl įrenginį malonu paimti į ranką. Prietaisas ne tik gražiai atrodo, bet sukuria tvirtumo įspūdį. Naująjį modelį pirkėjai galės rinktis su 3 skirtingų spalvų korpusais: medžio anglies juodumo, šalnos baltumo ir bronzinės aukso spalvos.

Lietuvoje įrenginys pasirodys spalio pradžioje. Jo kaina bus apie 750 eurų (2590 Lt).
 

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/samsung-pristate-samsung-galaxynote-4-52842.html